Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 9:37



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 11 lis 2016, 22:08 
*

Rejestracja: 06 lis 2016, 15:01
Posty: 3
Pojazd: dt50
Cześć to znowu ja ;)

Mam problem otóż założyłem malinie po portingu (dotarta), wydechu Giannelli Street i gaźnik 21mm (china) z dyszą 95.Śrubka mieszanki wykręcona o 1,5-2 obroty a iglica na środku.Filtr seria,króciec odblokowany,membrany są ok.

Dzisiaj poszedłem się przejechać - na początku jechał spoko,odpalił od kopa zrobiłem z 10km. Chciałem przez chwilę go trochę wyżej zakręcić żeby sprawdzić czy wchodzi w rezo no i gdzieś przy 9-10tys obrotów zaczął przerywać tak jakby za mało/za dużo paliwa?. Jak zacząłem hamować to zrobił buu i zgasł. Nie odpalił nawet na pych,dopiero jak odstał jakiś czas to po kilkunastu kopnięciach załapał, pochodził na wolnych i po przejechaniu 50m znowu buu i potem już nie odpalał.

Wróciłem do garażu,zdjąłem świecę i była mokra,zakopcona (NGK BR9ES). Przeczyściłem ją i odpalił po chwili ale zaraz znowu zgasł i potem już nawet czyszczenie nie pomogło :/

Po kilku próbach kopnięcia świeca jest mokra a nie odpala czyli paliwo chyba dochodzi do cylindra :)

Co może być przyczyną?? Iskra jest, paliwo dochodzi do gaźnika.Wcześniej wszystko chodziło na tej samej malinie bez portingu i gaźniku 16mm z dyszą 105. Świeca została stara.

Proszę o szybką pomoc! :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 04 gru 2016, 16:40 
*

Rejestracja: 15 paź 2016, 21:08
Posty: 40
Pojazd: Aprilia SR70 Racing
Uszczelniacze wywaliło
Uszczelka pod cylindrem/głowicą
Sprawdź kompresje




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy