Dzisiaj jest 29 mar 2024, 5:41



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 23 sty 2017, 20:44 
*

Rejestracja: 10 lip 2016, 20:07
Posty: 8
Pojazd: Rieju MRT 10'
Witam zrobiłem remont silnika AM6 (Rieju MRT) Wymieniłem łożyska na SKF,wał Top racing Evolution i Cylinder Airsal 70 z tłokiem mahle.Motor po zołżeniu nie chce mi odpalić iskra jest paliwo jest i dochodzi do gaźnika jakieś sugestie? Możliwe że źle złozyłem? Po złączeniu karterów wał nie chodził lekko czy to normalne? Pomocy z góry dzięki


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 25 sty 2017, 2:22 
*

Rejestracja: 05 lis 2016, 13:22
Posty: 31
Pojazd: Yamaha TZR 50
wał nie chodził lekko, bo łożyska były naprężone. Trzeba było przy składaniu to zrobić. Kompresja jest? Dobrze założyłeś tłok strzałką do wydechu? Wrzuć 1 i zacznij pchać na zgaszonym silniku bez sprzęgła, jak blokuje koło to jest dobra kompresja.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 25 sty 2017, 20:26 
*

Rejestracja: 10 lip 2016, 20:07
Posty: 8
Pojazd: Rieju MRT 10'
Tak strzałką do dołu i kompresja jest.Dodam że ktoś mi doradził bym przed założeniem cylindra wlał troche oleju do Wału żeby się nasmarował.Dochodzę teraz do wniosku że to nie była dobra rada? Naprawdę nie mam już pomysłów i mam nadzieję że ktoś mi pomoże :(




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 25 sty 2017, 21:22 
***

Rejestracja: 13 cze 2012, 18:49
Posty: 1126
Pojazd: kymco s9
zmieniałeś świecę na inną masa na silniku jest ,czasami tak jest że nie wiadomo dla czego nie pali , wlej odrobinę paliwa do cylindra , samostart też dobry , po co męczyć kopniak, rozrusznik jak nie zapali no to jest problem




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 25 sty 2017, 22:04 
*

Rejestracja: 10 lip 2016, 20:07
Posty: 8
Pojazd: Rieju MRT 10'
W tym modelu nie ma rozrusznika,świeca jest zmieniona i próbowałem wstrzykiwać paliwo pod świece,z tłumika leci tylko dym i nic więcej się nie dzieje




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 25 sty 2017, 22:48 
Stróż Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 maja 2014, 13:24
Posty: 673
Lokalizacja: Tarnów
Pojazd: Aprilia Sr50
po pierwsze, kup nową swiece (stara moze byc zarzucona olejem), po drugie przyloz palec do otworu na swiece i pokop pare razy (zeby stara mieszanka, olej przeszly i nie zarzucily znow swiecy), nastepnie popros najelpiej kogos do pomocy i przy probie odpalenia (jak kopiesz) niech psika plakiem lub samostartem w gaźnik (gaz musi byc na maxa oczywiscie), powinno pomoc. Jak nie to, to tak samo kop w kopke a ręka zatkaj gaźnik od strony filtra powietrza.




_________________

Zapraszam! ;)
projekt-aprilia-sr-red-black-2001-morini-by-pszemek-t414714.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 26 sty 2017, 9:38 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 cze 2016, 19:10
Posty: 27
Lokalizacja: okolice Tarnowa
Pojazd: GILERA RUNNER 50cm/70cm 2003 r

Ostrzeżenia: 1
Nie jednego forumowicza drażni to ... pomagasz w rozwiązaniu problemu a jak autor Problemu naprawi to nawet nie daje znac czy pomoglo a my tu czas tracimy. czysty polski Egoizm masakra nie ładnie Rodacy ;-)




_________________

GILERA RUNNER 50cm/70cm 2003Rok
Cylinder - Malossi sport 70cm
Wariator - Malossi multivar 2000 rolki 5,5g
Gaźnik - Dellorto 17,5 mm dysza główna 83
Wydech- Yasuni Carrera 16
Nóżka boczna - Buzetti


PiterES




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy