Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:03



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 04 maja 2016, 21:57 
**

Rejestracja: 24 paź 2009, 22:22
Posty: 263
Lokalizacja: Rypin
Pojazd: Audi 100 C3 / MB W210
Witam

Na forum już jestem pare lat i w sumie zakładam ten temat z sentymentu i żeby usłyszeć czasem troche krytyki bo to jest potrzebne ;) A więc zaczynałem od Keewaya Hurricane w 2009 roku, poszła przeróbka na LC, delikatne mody i poszedł na części. Potem zawitał Focus MK1 z 2002 roku 1.8 TDCi 115KM w kombi ale potem sprawy dziwnie się potoczyły bo szukając ładnego Forda Granady lub Mercedesa W201 trafiłem u znajomego na to auto :

Obrazek

Obrazek

Audi 100 C3 rocznik 1987 w praktycznie oryginalnym stanie. Wady? Auto stało jakieś 3 lata pod gołym niebem gdyż mechanicy zaczęli modzić panewki aż zatarli wał ;) Znajomy kupił drugi silnik i wrzucił do auta ale niestety bez turbo :( Drzwi otwierały sie na dziurach, było powgniatane, lakier matowy, w środku myszy ale wszystko jest do zrobienia ;) Jak to w życiu bywa pojeździłem miesiąc, odstawiłem na parking i zbierałem części i gotówke na delikatny remont ;) A dzień przez zakupem Audi ojciec też kupił sobie auto więc Focus stał i czekał na klienta ;) Focus sie sprzedał a nie miałem czym jeździć więc trzeba było się uwijać ze zrobieniem Audi czego widać skutki. Np. Źle dobrany lakier na polakierowanych elementach :(

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Aktualnie auto jeździ codziennie, jakoś żyje, mechanicznie też jest doprowadzone do kultury (został remont poprzedniego silnika i swapik powrotny). Aktualnie wygląda tak :

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 05 maja 2016, 7:10 
*****

Rejestracja: 24 sty 2013, 15:17
Posty: 2494
Lokalizacja: Wałbrzych
Pojazd: E46/ Vega swap Piaggio 125
Stara dobra 100 :D Na prawdę już mało tego jeździ a szkoda aby się marnowało :) Dbaj o maszynę




_________________

Zapraszam do obejrzenia mojego swapu, kiedyś siedział chiński 4t,następnie minarelli horizontal a teraz piaggio 125cc

post2459516.html#p2459516

maciej3290 pisze:
Prawda taka ,że doniczka była pełna i do baku się spuścił i mu dysze zalepiło




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 05 maja 2016, 10:39 
Stróż Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 maja 2014, 13:24
Posty: 673
Lokalizacja: Tarnów
Pojazd: Aprilia Sr50
piękny klasyk :mrgreen: jakieś dalsze plany masz? :)




_________________

Zapraszam! ;)
projekt-aprilia-sr-red-black-2001-morini-by-pszemek-t414714.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 16 wrz 2017, 17:44 
**

Rejestracja: 24 paź 2009, 22:22
Posty: 263
Lokalizacja: Rypin
Pojazd: Audi 100 C3 / MB W210
Co do planów... Póki co lezy zderzak z halogenami w garazu, musze pobawic się z prądem do radia i innych pierdołek, w planach był też climatronic ale troszke za duzo z tym roboty wiec sobie chyba dam spokoj ;) Korbki i szyber na korbke tez spoko :D Mozliwe za cala pojdzie do lakierowania, silnik z Turbo wróci na 1000% i to raczej w tym roku, gdyby z czesciami bylo latwiej to by praca leciala w momencie a z niektorymi pierdolkami jest naprawde ciezko :D Gwintu nie będzie chyba ze bede na tyle bogaty ze kupie TA-Śmietnix u naszych zachodnich sąsiadow za jakies 1100 ojro :lol: Sprezyn juz troche czasu szukam ale sa rzeczy wazne i wazniejsze ;) Ogolem auto zostaje dozywotnio u mnie w rodzinie wiec plan ogolny.... Robic co można zrobic i jeździć :D

PS. Ktos mnie pytal o Keewaya jak mi sie udalo zrobic to ze LC wpadlo do silnika CPI/Keeway. A wiec: Cyl seria z Roxi, komplet uszczelek, pompa minarelli LC z pinami, tłok ponadwymiar keewayowski i szlif cylka pod ten tlok i chlodnica (ja mialem z Suzuki RG z tego co pamietam. Jak zrobic? Zlozyc do kupy bo wsio pasuje i latac hehe :D I nie pytajcie mnie wiecej o Keewaya ten temat troche mnie boli wiec to co chcieliscie napisalem :D

Pozdro :D

-- 16 wrz 2017, o 17:39 --

Dawno mnie tu nie było. Auto elektrycznie ogarnięte, zawieszenie przednie zrobione od podstaw. Wpadło nowe koło. Artec ML 17x8 (w sumie będzie na sprzedaż na koniec sezonu bo chcę szerzej). Do tego dystanse customowe pod koło ze zmianą rozstawu, zestaw sprężyn Jamexa -55 przód, -35 tył. Na przyszły sezon szukam albo rantów albo innych kółek i custom zawieszenia co by było niżej. W między czasie jeszcze była szkoda parkingowa na szczęście dobrze się skończyło bo udało się wyciągnąć wgniote metodą PDR i hajsu starczyło z ubezpieczenia.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 16 wrz 2017, 17:52 
Główny Dowodzący - Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 kwie 2010, 14:29
Posty: 8323
Lokalizacja: Wielkopolska
Pojazd: Citroën Xsara II VTR Coupe
Imię: Mateusz
Ja bym już chyba niżej nie dawał :<




_________________

https://www.youtube.com/watch?v=wY-1Xa20Hb0 <= Zostaw SUBA! Dziękuję !

DOŁĄCZ DO NASZYCH GRUP SPRZEDAŻY :

:arrow: https://www.facebook.com/groups/skutermaniacy/
:arrow: https://www.facebook.com/groups/maniacymoto50/
:arrow: https://www.facebook.com/groups/maxiholicy/




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 16 wrz 2017, 20:00 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 lip 2015, 23:09
Posty: 356
Lokalizacja: DOLNOŚLĄSKIE LUBIN
Pojazd: Fiat 126p (Żaba)
Imię: Barti
Nisko i szeroko, to lubię! Ale czy to dobre rozwiązanie dla daily? :roll:




_________________

ZNAJDZIESZ MNIE TU!
Facebook Żaba-Fiat 126p Projekt


Fiat 126p 650: 2016-Do końca świata i jeden dzień dłużej
Opel Insignia 2.0 200KM: 2023-?
Peugeot Satelis 125: 2022-?
Opel Insignia 2.0 160KM: 2019-2023
Cpi Popcorn 70: 2017-2019
Router Bassa 50: 2014-2017




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 17 wrz 2017, 20:50 
**

Rejestracja: 24 paź 2009, 22:22
Posty: 263
Lokalizacja: Rypin
Pojazd: Audi 100 C3 / MB W210
Właśnie czekam na rozwój sytuacji. Zależy czy Audi pójdzie na daily czy przejdzie pełną gębą na projekt. Gwint pod custom już leży w garażu ;) Od przybytku głowa nie boli ;)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy