Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 19:11



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 17 kwie 2018, 19:30 
*

Rejestracja: 06 kwie 2018, 18:17
Posty: 1
Pojazd:
Dziendobry wszystkim.
Przejde odrazu do sedna problemu.

Skuter CPI GTR 50 2t problem z ladowaniem aku, mianowicie na wolnych jest ok 13v, jak dodam gazu idzie do 14V ale problem zaczyna sie gdy włacze swiatła to spada do 11.8-12V. Na drugim regulatorze jest to samo, kupilem trzeci od chinczyka podmienilem prawidlowo przewody i ladowanie na tym regulatorze idzie nawet do 17V takze on odpada, mimo to i tak jak włącze swiata to z 17V spadnie do 11.8-12V.
(Regulatory 4 pinowe )
Myslalem ze jest zwarcie przez swiatła ale pobór pradu to 6-7A czyli jakies 70W to prawidłowo ( 2x po 35w żarówki )

Napiecie z pradnicy na wolnych 20V~
Jaki powinien być prąd na wolnych obrotach? Bo wsumie nie sprawdzałem jeszcze tylko tego.

Co jest grane? Wszystko działa dopóki nie włacze swiateł... Jeszcze troche to spale ten skuter. Nie mam juz pomyslu a z skuterami nie mailem wczesniej do czynienia.

-- 17 kwie 2018, 19:30 --

OK problem rozwiązany,
okazalo sie ze jakis papudrak podłaczyl swiatla bezposrednio pod aku i stator nie wyrabiał z ładowaniem, w regulatorze 4pinowym swiatla są prosto z silnika.

Mam nadzieje ze komus sie przyda ta informacja..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy