Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 12:31



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 21 lip 2017, 20:02 
*

Rejestracja: 21 lip 2017, 20:00
Posty: 11
Pojazd: rieju mrx50
Siema jest to mój pierwszy temat wątek czy jak to się tam zwie.
Dobra przejdę teraz do sedna sprawy kilka dni temu wybrałem się na przejażdżkę po mieście wracając do domu leciałem długą prostą 1.2.3.4.5 i przy 6 biegu pojawił się problem a mianowicie za lekko go wbiłem i nie wyskoczył (silnik o mało co z ramy nie wyleciał) hehe no dobra wbiłem ponowie 6 i ( w tym momencie zaczęło coś stukać) jechałem dalej jak gdyby nigdy nic dojeżdżając do ronda zacząłem zwalniać i moto mi zgasło z początku myślałem że to kolejna uszczela pod głowicą kopie kopie nic (kopka chodziła lekko ale kompresja jakaś tam była) jakoś udało mi się moto odpalić z pychu ale szybko schodziło z obrotów i gasło słysząc przy tym taki stuk chrobotanie myślałem że to łożysko igiełkowe na sworzniu mi jebło) jakoś dojechałem do domu zdjąłem cyl i wszystko jest w jak najlepszym porządku cylek bez rys uszczelki nie wydmuchało pod głowicą łożysko na sworzniu ok zero luzów na wale. Jeszcze go nie złożyłem i nie odpalałem ale zapewne jutro to zrobię ale martwi mnie to co było przyczyną tego stukania bardziej takiego chrobotania i że szybciutko schodził z obrotów i gasł może coś w skrzyni się sypło. A zapomniałem dodać zminiłem linke sprzęgła i dopiero dzisiaj zóważyłem że jak wcisnę sprzęgło to moto dalej tak jakby było na biegu ale jezdzić się dało normalnie być może dlatego coś w skrzyni się sypło


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 21 lip 2017, 22:11 
**

Rejestracja: 05 wrz 2014, 18:26
Posty: 228
Lokalizacja: Częstochowa
Pojazd: TZR Blue White
skoro sprzeglo ci trzyma to mozliwe, ze gdy wbijales bieg to wbiles go tak jakby bez sprzegla i wtedy posypaly sie tryby w skrzyni. nie obejdzie sie bez rozpolawiania




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 22 lip 2017, 23:48 
*

Rejestracja: 21 lip 2017, 20:00
Posty: 11
Pojazd: rieju mrx50
a może ściąłem klin na wale?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy