Dzisiaj jest 29 mar 2024, 0:35



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 19 kwie 2020, 10:59 
*

Rejestracja: 19 paź 2018, 13:53
Posty: 51
Pojazd: Speedfight 2
Mysle nad zakupem filtra stozkowego Air Box Polini.Tylko mam dylemat bo ludzie pisza ze filtry stozkowe to gowno itp czy faktycznie tak jest?
Posiadam cylek72cc
wydech sportowy
rolki polini 8,4g
Pasek napedowy polini.
Jedyny mankament to gaznik seria.Wiem trzeba dysze wymienic o 10 wieksza :) jak cos mam zestaw dysz.Jest sens sie bawic w stozek? w deszczu tez czasami zdarza mi sie jezdzic np jadac do pracy.
Albo duzo lepszym rozwiazaniem jest kupno wkladki Polini do orginalnego filtra? zakladam jednak ze wtedy nie bedzie tego dzwieku jak w przypadku stozkowego filtra?

-- 10 kwie 2020, 21:49 --

Kupilem Air boxa polini i nie zaluje :) tylko jedno mnie zastanawia,mianowicie dziwi mnie to ze zadnych regulacji gaznika nie musialem robic. silnik chodzi bardzo dobrze,nie przerywa ani sie nie dusi,wrecz duzo lepiej teraz ten skuter chodzi jak na seryjnym filtrze:) co najlepsze dysza seryjna jest w gazniku jak i sam gaznik :D Takze nie wiem jak to mozliwe,ale widocznie mam mega farta ze sie stozek tak idealnie w komponowal :)

-- 19 kwie 2020, 10:59 --

Wymieniłem ssanie automatyczne :) co sie okazało skuter ma muła :D teraz wiem dlaczego nie musialem robic zadnych regulacji gaznika,oraz wymiany dyszy w gazniku na wieksza pod filtr stozkowy:)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy