Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 4:01



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 30 lip 2017, 16:01 
*

Rejestracja: 30 lip 2017, 15:44
Posty: 5
Pojazd: Yamaha Aerox
Cześć wszystkim , mógłby ktoś wypowiedzieć sie na temat z ktorym mam problem?

Mianowicie chodzi mi o gaznik , posiadam yamahe aerox z cylindrem stage6 streetrace 70ccm i gaznik dellorto 17,5 mm z dysza 100 oraz seryjny krociec ssacy wraz ze seryjna membrana i filtr stozkowy polini
Moj rox ma problem podczas jazdy kiedy przekrecam manetke na max silnik sie dusi jakby sie zalewal (gasnie jesli nie puszcze manetki). Nie wiem czy to zla regulacja (czasem jest dobrze czasem jest zle) czy po prostu wina samego gaznika..
Gaznik ma delikatnie peknieta komore plywakowwa przy srobce od przykrecania i przy adapterze od linki gazu jest uszczerbek plastiku (moze lapie lewe powietrze?) , powoduje to wyciek paliwa np po tym jak odstawie skuter na noc . Problem tez chyba jest w kraniku podcisnieniowym (chyba przepuszcza paliwo ) . Nie mogę sie pozbyc tego problemu i przywrocic roxa do normalnej pracy , irytuje mnie ciagla 'zmiana jego nastroju' ..
prosze o rade czy po prostu zmienic gaznik czy sama komore plywakowa i kranik podcisnieniowy , czy moze problem jest gdzies indziej ..
myslalem o zmianie ale nie wiem jaki gaznik kupic i jaka dysze , 19, 21 + jaka dysza ? co bedzie najlepszym rozwiazaniem ?

Bardzo prosze o jakies opcje , pomysly bo mam juz tego po prostu dosc a nie wiem jak to rozwiazac bo moze nie trzeba sie ladowac w duze koszty :/


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 30 lip 2017, 16:38 
***

Rejestracja: 01 lip 2014, 11:10
Posty: 1110
Lokalizacja: Poznań
Pojazd: Yamaha Aerox 04'
gaźnik 19, do stożka dysza od 80 do 90 musisz patrzeć w tym przedziale




_________________

Cylinder Stage6 MK2 Sport Pro
Wydech Stage6 pro replica chrom/carbon
Wariator Polini hi speed
Gaźnik Dellorto 21mm
Ssanie ręczne Stage6
Pompa wody ssp+40%
Sprężyna centralna Malossi RED
Sprężynki sprzęgła Malossi RED
Wał TOP RACING EVOLUTION NG 10MM




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy