Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 12:24



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
Post: 30 wrz 2010, 15:49 
*

Rejestracja: 30 wrz 2010, 14:49
Posty: 2
Pojazd:
Witam. Jestem nowy i szukam juz dwie godziny po sieci jakiegokolwiek tematu pt: jak wymienic olej w Piaggio Zip 4T! Znalazlem tutaj to forum i wydaje mi sie ze moze ktos bedzie w stanie mi pomoc? Jakis opis lub ze dwie fotki,bylbym bardzo wdzieczny bo kurcze nie moge znalezsc zadnego wylotu pod silnikiem do odkrecenia itp.Moze aby spuscic olej trzeba szukac gdzie indziej tego kurka,sruby..??? Z tego co czytalem to z ostatnich postow w tym temacie wynika ze mozna tego w ogole nie robic tylko jak juz to wymienic olej w przekladni?

Z gory dziekuje za pomoc bo cos czuje ze mi moj skuter zaczyna zle chodzic i zakonczy swoj zywot a szkoda by bylo bo ma dopiero trzy lata.Czekam z niecierpliwoscia na odp.
Z gory dziekuje.Pozdr.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 30 wrz 2010, 16:00 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2010, 15:11
Posty: 1401
Lokalizacja: Małopolska
Pojazd:
christoff.w, przy wymianie oleju przekladniowego nie ma znaczenia czy to 2t czy 4t zasada jest ta sama spuszczasz olej zalewasz nowy niewidze sensu po to robić nowy post... filmiki instuktarzowe sa na youtube lub poradniki w dziale zrob to sam


Ostatnio zmieniony 30 wrz 2010, 16:19 przez sfera80, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 wrz 2010, 17:03 
*

Rejestracja: 30 wrz 2010, 14:49
Posty: 2
Pojazd:
No wlasnie nic tam nie ma,dlatego tu napisalem.Olej w przekladni to wiem,ale ten do silnika czy sie zmienia,bo ja mam przy silniku jedna nakretke gdzie sie wlewa olej ale nie wiem czy nalezy go spuszcac jakos czy nie i oto mi glownie chodzi.Kolega ma 125cm3 i odkreca jakas tam srubke pod silnikiem,spuszcza,wlewa nowy i gotowe a Ja co,mam dolac tylko(tam w zbiorniku jest pelno oleju jak odkrecam i zagladam)?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy