Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 17:34



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 08 sie 2017, 20:18 
**

Rejestracja: 16 lip 2016, 17:16
Posty: 272
Pojazd: Baotian BT49QT-12 Romet 717
Witam mam problem z gaźnikiem u siebie w skuterze mianowicie jak reguluje to nie widze ani nie slysze zadnych oznak zeby coś sie zmienialo chodzi o śrubke od mieszanki, dysze wszystkie maja dziurki okrągle pełne więc są drożne, może coś zle złozyłem? czytałem o uszczelniaczach ze przez nie może nie dac sie regulować a jakoby że jeden mi pluł lekko to go wymieniłem ale nic sie nie zmieniło napęd przejrzałem rolki są ok troszke porysowane ale nie kwadratowe, wariator umyty, pasek zmieniony na nowy, sprzęgła nie ruszałem tylko gaźnik przez co spadła mi drastycznie prędkość maksymalna z 85 do 65-70 tak samo przy koncowym wychyleniu manetki przed tym taki wyciem silnika to skuter dziwnie sie zachowuje bo zwalnia i przyspiesza a jak dam na maks to to znika, iglicy nie ruszałem zdjęcia porobiłem jak był skład mieszanki wkręciłem tak samo, filtr ten sam tylko go umyłem porządnie, do świecy nie zagladałem jeszcze ani razu od zakupu skutera i tak samo nie wiem czy mi sie wydaje ale skuter ma mniejsza iskre kiedys była gruba i długa a teraz jest cienka i długa. Mówie chciałbym to przywrócic jesli to nie uda sie na tym gazniku to pofatyguje sie i kupie nowy żeby mieć święty spokój bo jak juz w innym poscie pisalem nie moge sie uporać też z tym że gdy skuter jest zimny odpala bez ssania od strzała jak sie go mocno rozgrzeje i zgasi i od razu odpali to tez od strzala ale zgasnie i trzeba jeszcze raz a jak poczekam 3,4 minuty to juz trzeba pokrecic chwile chyba ze z kopa to troche dac gazu i od pierwszego a jak ostygnie to juz normalnie. Pomocy bo juz taka jazda nie jest satysfakcjonująca nie ma czym przyspieszać po prostu.Prosze o każdą pomoc czy jakąś porade jesli trzeba bedzie to zainwestuje w nowy taki sam gaznik 21 mm




_________________

Cylinder:DR Evolution 70cc
Gaźnik 21 mm
Ssanie ręczne Stage 6
:D


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy