Dzisiaj jest 28 mar 2024, 20:34



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
Offline
Post: 13 wrz 2013, 21:03 
*

Rejestracja: 31 mar 2012, 22:50
Posty: 38
Lokalizacja: Łęki Dolne
Pojazd: Yamaha Aerox
Zamówiłem ssanie, lecz okazało się ze ta iglica jest za długa, ssanie wyjęte z woreczka lecz nieużywane, w 100% nowe i zadbane odpoczywa na półce, moge ubiegać się o reklamacje i zwrot pieniędzy?




_________________

Yamaha Aerox na całe życie <3!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 16 wrz 2013, 23:52 
Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 wrz 2004, 16:41
Posty: 2430
Lokalizacja: Poznań
Pojazd: Gilera Stalker
Napisz do sklepu.




_________________

Sklep internetowy z częściami i akcesoriami do skuterów / motorowerów / motocykli
WWW.SKLEP.MIELOCH.PL

Szukasz części oryginalnych Aprilia / Derbi / Gilera / MBK / Peugeot / Piaggio / Vespa?
Jeżeli tak napisz na oe@mieloch.pl !




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 15 maja 2014, 12:54 
*

Rejestracja: 15 maja 2014, 12:34
Posty: 2
Pojazd: Malaguti F12
Siema zamówiłem 3.03.2014 śrubę do regulacji wolnych obrotów: LINK
Do tego gaźnika: LINK
W wykazie części zamiennych do tego gaźnika widnieje ta śruba którą zamówiłem:
Obrazek

Jakież było moje zdziwienie gdy okazało się, że owa śruba nie pasuje.. :shock:

Co w takim wypadku? Czy mogę liczyć na zwrot pieniędzy bądź dostarczenie odpowiedniej części ?

P.S. Nie wkładam w złą dziurę :mrgreen:

Tu krótkie wideo w czym tkwi problem: LINK




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 15 maja 2014, 22:20 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 kwie 2014, 9:09
Posty: 49
Lokalizacja: Wlkp
Pojazd: Honda
Jeśli kupowałeś przez neta to masz 10 dni na zwrot bez podania przyczyny. Jedyny minus to to że musisz odesłać na swój koszt.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 16 maja 2014, 3:20 
*

Rejestracja: 15 maja 2014, 12:34
Posty: 2
Pojazd: Malaguti F12
Ale moim zdaniem to jest niewłaściwy zakup z winy sklepu, wtedy tez mam tylko 10 dni?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 18 maja 2014, 10:14 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 cze 2012, 15:35
Posty: 376
Lokalizacja: Wlkp.
Pojazd: TGB Orion

Ostrzeżenia: 1
zamówiłem uszczelniacz lewy, dedykowany do tgb, no i co się okazło, nie pasuje.
produkt jest nawet nie otwarty, i moje pytanie brzmi, czy jest możliwość odesłania tego bo u mnie będzie tylko zbędnie leżeć, i czy wysyłka jest na mój koszt?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 19 maja 2014, 14:10 
Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 wrz 2004, 16:41
Posty: 2430
Lokalizacja: Poznań
Pojazd: Gilera Stalker
mateuszitm pisze:
Siema zamówiłem 3.03.2014 śrubę do regulacji wolnych obrotów: LINK
Do tego gaźnika: LINK
W wykazie części zamiennych do tego gaźnika widnieje ta śruba którą zamówiłem:
Obrazek

Jakież było moje zdziwienie gdy okazało się, że owa śruba nie pasuje.. :shock:

Co w takim wypadku? Czy mogę liczyć na zwrot pieniędzy bądź dostarczenie odpowiedniej części ?

P.S. Nie wkładam w złą dziurę :mrgreen:

Tu krótkie wideo w czym tkwi problem: LINK


Napisz do sklepu - to błąd sklepu i zwrócą Tobie pieniądze za przesyłkę pocztą i towar.




_________________

Sklep internetowy z częściami i akcesoriami do skuterów / motorowerów / motocykli
WWW.SKLEP.MIELOCH.PL

Szukasz części oryginalnych Aprilia / Derbi / Gilera / MBK / Peugeot / Piaggio / Vespa?
Jeżeli tak napisz na oe@mieloch.pl !




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 19 maja 2014, 14:11 
Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 wrz 2004, 16:41
Posty: 2430
Lokalizacja: Poznań
Pojazd: Gilera Stalker
MateuszFH pisze:
zamówiłem uszczelniacz lewy, dedykowany do tgb, no i co się okazło, nie pasuje.
produkt jest nawet nie otwarty, i moje pytanie brzmi, czy jest możliwość odesłania tego bo u mnie będzie tylko zbędnie leżeć, i czy wysyłka jest na mój koszt?


Napisz do sklepu.




_________________

Sklep internetowy z częściami i akcesoriami do skuterów / motorowerów / motocykli
WWW.SKLEP.MIELOCH.PL

Szukasz części oryginalnych Aprilia / Derbi / Gilera / MBK / Peugeot / Piaggio / Vespa?
Jeżeli tak napisz na oe@mieloch.pl !




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 28 maja 2014, 21:30 
*

Rejestracja: 08 kwie 2014, 2:48
Posty: 7
Pojazd:
Siema wszystkim. Myślę, że na pewno warto spróbować. Jeśli zachowałeś dowód zakupu - a takim jest np. potwierdzenie przelewu, skontaktujesz się ze sprzedawcą to powinniście się dogadać. nic nie ryzykujesz.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 21 maja 2015, 18:21 
*

Rejestracja: 10 kwie 2014, 3:03
Posty: 5
Pojazd:
Hej, jak najbardziej przysługuje Ci prawo zwrotu do 14 dni, zgłoś to sprzedawcy, niestety musisz odesłać towar na własny koszt, chyba,że dogadasz się ze sklepem i wtedy oni podeślą kuriera.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 21 maja 2015, 22:06 
Główny Dowodzący - Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 kwie 2010, 14:29
Posty: 8323
Lokalizacja: Wielkopolska
Pojazd: Citroën Xsara II VTR Coupe
Imię: Mateusz
Wszystkie tego typu sprawy proszę kierować bezpośrednio do sklepu. Dodatkowo zachęcam do zapoznania się z zakładką Reklamacje i zwroty ,którą znajdziemy u dołu strony. Pozdrawiam.




_________________

https://www.youtube.com/watch?v=wY-1Xa20Hb0 <= Zostaw SUBA! Dziękuję !

DOŁĄCZ DO NASZYCH GRUP SPRZEDAŻY :

:arrow: https://www.facebook.com/groups/skutermaniacy/
:arrow: https://www.facebook.com/groups/maniacymoto50/
:arrow: https://www.facebook.com/groups/maxiholicy/




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 22 maja 2015, 18:28 
*

Rejestracja: 10 kwie 2014, 3:18
Posty: 4
Pojazd:
Hej, zawsze przysługuje zwrot do 14 dni pod warunkiem iż towar nie był użytkowany, warto też pamiętać o tym często sprzedawca chce oryginalnego opakowania, warto je mieć, dobrze jest też mieć oryginał paragonu




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 11 paź 2015, 18:46 
*

Rejestracja: 09 sie 2010, 21:24
Posty: 11
Lokalizacja: Darłowo
Pojazd:
To ja opiszę mój przypadek.18 września kupiłem linkę prędkościomierza TEC pasującą do mojego Kymco,przejechałem góra 10-15 km (dokładnie nie wiem bo pękła nie wiem kiedy) i po dwóch dniach okazało się że jest pęknięta.zapakowałem nieszczęsną linkę w oryginalne opakowanie włożyłem wypełniony wniosek reklamacyjny i odesłałem.Po kilku dniach dostałem odpowiedz że linka nie była kupiona w ich sklepie (cały czas mamy na myśli sklep Mieloch oczywiście).na każdą moją odpowiedz dostawałem odpowiedz jak by z jakiegoś automatu że linka nie kupiona u nich aż w końcu dałem sobie spokój bo poczułem się jak by mnie po prostu olali.Kupiłem tam pierwszy i ostatni raz!!! PS.Kupiłem drugą linkę u nas na miejscu w sklepie,nie dość że kosztowała o wiele mniej to do tej pory zrobiłem na niej ponad 200 km i działa jak należy.Odradzam zakupy u Mielocha!!!




_________________

Dario




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 15 paź 2015, 19:45 
Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 wrz 2004, 16:41
Posty: 2430
Lokalizacja: Poznań
Pojazd: Gilera Stalker
Linka którą odesłałeś była inna od linki jaką sprzedajemy - jak to wyjaśnisz?




_________________

Sklep internetowy z częściami i akcesoriami do skuterów / motorowerów / motocykli
WWW.SKLEP.MIELOCH.PL

Szukasz części oryginalnych Aprilia / Derbi / Gilera / MBK / Peugeot / Piaggio / Vespa?
Jeżeli tak napisz na oe@mieloch.pl !




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 22 paź 2015, 16:13 
*

Rejestracja: 09 sie 2010, 21:24
Posty: 11
Lokalizacja: Darłowo
Pojazd:
Tu nie ma co wyjaśniać.Odesłałem dokładnie to co dostarczył mi kurier a co było kupione u was w sklepie a następnie zostało zamontowane,pękło i zostało odesłane.Jeśli chcecie mogę wam jeszcze dostarczyć do analizy oryginalną (8 letnią) linkę od mojego Kymco która jeszcze się gdzieś wala po warsztacie.A mam jeszcze pytanie czy super-hiper linka TEC którą niby (nie)zakupiłem u was ma jakieś oznaczenia na pancerzu czy gdziekolwiek?Bo ta którą dostałem nie miała nigdzie żadnych napisów,oznaczeń ani czegokolwiek i czy czasami nie dostałem przez pomyłkę jakiegoś tańszego badziewia.Bo to jest bardzo dziwne że zakupiona prze zemnie druga linka(tym razem w miejscowym sklepie notabene marki Romet) służy mi już bez żadnych problemów ponad 300 km a kosztowała prawie 10 zł mniej od waszego super-hiper TEC-a.Nie jestem konfliktowym człowiekiem,nie wystawiam negatywów na Allegro po nie udanych transakcjach (bo te załatwiałem jak do tej pory polubownie) ale ten jeden przypadek zraził mnie do zakupów u was i basta.Ja niewiele straciłem ale wy straciliście na dobre klienta. PS.Motor-Land może i jest droższym sklepem ale obsługą gwarancyjną i reklamacyjną bije was na głowę!

-- 22 paź 2015, o 16:13 --

I coś cisza w temacie reklamacji.Pilarmet też nie robił żadnych problemów z zamianą bądź reklamowaniem towaru a tu proszę linka (nie)kupiona u nich i klienta naciągnięty i załatwiony na cacy.Oj nie ładnie nie ładnie.Be fuj brzydki sklep.




_________________

Dario




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy