Dzisiaj jest 20 mar 2019, 17:12

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: jakie narty?
*
Awatar użytkownika

Pojazd:
http://allegro.pl/fischer-progressor-8- ... 50293.html

czy

http://allegro.pl/volkl-racetiger-sc-ip ... 05538.html

podawajcie inne propozycje najlepiej jeszcze jakieś buty do tego... są jakieś tańsze w podobnej jakości ?

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+

Tytuł:
**
Awatar użytkownika

Pojazd: 106 s16
Myśle że te fishery były by lepsze :)

Obrazek
100km/h na GPS
http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=76528

Tytuł:
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Pojazd: nissan
ja mam salomony i ci powiem że te narty wymiatają

Tytuł:
*
Awatar użytkownika

Pojazd:
Ja też chyba wolałbym fishery co prawda jeżdże na desce a nie na nartach ale pamietam jak mój tata miał VOLKL to nie był z nich zadowolony:)

Tytuł:

Pojazd:
Narty z allego proszę Cie ??? Idź do sportowego i ci doradzą jakie najlepsze tu liczy się twój wzrost waga i umiejętności Pierwszy raz na nartach jeździłeś 3 lata temu wiec Nie potrzebujesz jakiś super za nie wiadomo ile Ja latam 10 lat i teraz musze zmienic ale na allegro nie kupie tylko pojade do sportowego gdzie sprzedawca się bedzie znał i mi doradzi co mam wybrac nie patrz na kolor tylko na to jak sie bedzie na nich jeździć Co do butów to samo ja kupiłem buty na narty rossignola 46r gdzie nosze na codzień 44r Nie kupuj w ciemno to trzeba przymierzyc przejśc sie

Monster nr.3

Ostatnio zmieniony 04 gru 2010, 22:30 przez NRG-power, łącznie zmieniany 1 raz

Tytuł:
**
Awatar użytkownika

Pojazd:
Jak to prawda że już długo nie jeździłeś to nie opłaca ci się kupować nart za taką kase. Kup teraz coś tańszego żeby się poduczyć. Bo źle ci się będzie na takich jeździło są zbyt twarde. Ale jak już chcesz to bierz fishery

Tytuł:
**
Awatar użytkownika

Pojazd: Husqvarna Te 610
Oczywiście, że fischiery ale jak za długo na nartach nie jeździsz to lepiej coś tańszego/używanego, śnieg spadnie to każy hura narty kupuje.Ja kupowałem jak śniegu nie było i zawsze taniej :mrgreen:
P.S Napisz ile masz wzrostu, a wage można ustawić, jeśli chodzi o wypinanie się narty przy nacisku

Obrazek

Tytuł:
*
Awatar użytkownika

Pojazd:
A i na pewno nie idź do sklepu w galeri typu : Go sport,inter sport itp bo tam płacisz o 80% więcej niż w normalnym sklepie :D
Kuzyn w tamtym roku w Go sporcie kupił deske Burtona za 1699 i sprzedawca mowił mu ze super okazja itp .... i co się potem okazało? poszedł do małego sklepiku z nartami i widzi tą samą deske za 1100 :)

Tytuł:
**
Awatar użytkownika

Pojazd:
Ja z kolei mam Dynastary + wiązania Tyrolia już 3 sezon teraz będzie i są świetne te deski. Prowadzą się bardzo dobrze i w carvingu i klasycznie. Kupowałem je na Słowacji, jak jeszcze były korony i cena była conajmniej 30% niższa niż w polsce. Wiązania kupiłem osobno i sam sobie wszystko zestroiłem.

Tak jak kolega wyżej pisze, lepiej odwiedzić mały sklep z nartami niż np. Intersport, z tego względu, że jest tam o wiele taniej, no i można sobie pogadać ze sprzedawcą, bo jak zajmuje się głównie nartami to jąkąś tam wiedzę posiada. :)

edit:
Mam takie deski
http://allegro.pl/nowe-narty-dynastar-omecruise-dl-162cm-c610-i1346939266.html
Tylko inne wiązania. Wybór nart zależy też od tego ile jeździsz w sezonie, bo jak jeździsz tydzień, czy dwa to bezsensu jest wywalanie siana w drogie narty, których i tak nie wykorzystasz za bardzo.

Peugeot JetForce R-Cup

Ostatnio zmieniony 05 gru 2010, 10:56 przez TheDyszka, łącznie zmieniany 1 raz

Tytuł:
**
Awatar użytkownika

Pojazd: Husqvarna Te 610
TheDyszka, Mój wujek ma identyczne :mrgreen:
I średnio mu się jeździ. Dla mnie są trochę za grube, ale wiesz każdy jeździ inaczej :wink:

Obrazek

Ostatnio zmieniony 05 gru 2010, 11:01 przez tkr50, łącznie zmieniany 1 raz

Tytuł:
**
Awatar użytkownika

Pojazd:
Nie wiem, ale ja nie narzekam :D Lekkie są i jak dla mnie ładnie się na nich jeździ, tylko zależy kto jakim stylem jeździ. Ja raczej latam klasycznie, czyli wbijam kij i zakręcam :) Na krawędziach mniej, no chyba, że już przy dużych prędkościach chcę poszaleć :D

Peugeot JetForce R-Cup

Tytuł:
*
Awatar użytkownika

Pojazd:
mój wzrost to 180cm,a waga 70kg. 2lata temu ostatnio śmigałem na nartach bo w poprzednią zimę połamałem nogi. Śmigałem dość dobrze i nie chcę kupować nart 2x żeby przepłacić 3razy tylko od razu kupić profesjonalne i pojeździć kilka lat na nich nrg-power ostatnio jeździłem 2lata temu w Czechach, a nie 3 jak napisałeś .. rok temu też bym był gdyby nie ta kontuzja :D
i nie piszcie, że kupowanie dobrych nart żeby raz wyjechać w roku to głupota :) u siebie mam pola,lotniska,szerokie polne drogi zasypane śniegiem więc można się za quadem/psem pociągać.

Ostatnio zmieniony 05 gru 2010, 13:30 przez dilwo, łącznie zmieniany 1 raz

Tytuł:
**
Awatar użytkownika

Pojazd:
Ja nie wydałem całego 1000 i mam narty 3, czy 4 sezon. W tym roku jeszcze pojeżdżę, ale za rok i tak muszę kupić nowe, bo te są trochę za krótkie i się zużyły już. Bo to nie tak, że kupisz narty i będzie się na nich świetnie jeździło. Wystarzczy, że wlecisz na grudki lodu i już się slizg zużywa. Moje od lodu są tak poobdzierane z góry, że mogę zrywać plasterki paznokciami. Slizg jako tako się trzyma ale też mam kilka poważniejszych rys. Więc za kilka sezonów i tak i tak będziesz zmuszony wymienić dechy.

Do tego musisz jeszcze pomyśleć o butach.
Sam ma Dalbello, znana firma i rzeczywiście bardzo wygodne. Teraz już czuję się w nich jak laczkach, bardzo wygodne. Najgorszy był pierwszy sezon. Bardzo fajne buty robi też Rossignol, mój ojciec ma kupił po sezonie po taniości, ale naprawdę wypaśne buty. Pełno regulacji + tryby do jazdy i do chodzenia ;]

Powiedz też od ilu lat jeździsz na nartach i jak długo w sezonie jeździsz średnio?

Peugeot JetForce R-Cup

Ostatnio zmieniony 05 gru 2010, 14:36 przez TheDyszka, łącznie zmieniany 1 raz

Tytuł:
*
Awatar użytkownika

Pojazd:
śmigam całe ferie i w wolne weekendy

sprzedam NOWE łożyska top racing do dt50 LX/MX
i inne:
-logitech g35
-nokia n82
-MTB prodigy 9.81 + pike 409
-creative gigaworks T40

Tytuł:
Awatar użytkownika

Pojazd:
Ta seria nart Volkl jest bardzo dobra, wiem z wlasnego doswiadczenia ;D ja zaczynalem na nartach jezdzic 14 lat temu (mialem 3 lata) i co nie co tam wiem ;p Ogolnie polecam marke Volkl. Fischer hm jest kilka dobrych nart ;D Polecam tez narty Head. Salomony nie wiem jezdzilem kilka razy...

Obrazek

Ku pamięci [*]
Obrazek

*

Pojazd: Honda CBR 125
Cześć, ja mam pytanko nie do końca na temat ale podobnie. Myslę wybrać się na narty w okolice Szczyrku, możecie polecić?

*

Pojazd:
Nie wiem czy jeszcze się załapiesz na śnieg, ale stok w Szczyrku mogę mocno polecić byłem tam parę razy i jest naprawdę świetnie. Niestety w miejscowości obok, to jest Bielsko-Biała często jest duży smog. Taki jak na przykład pod tym adresem, nie wiem czy dociera to na Szczyrk ale lepiej uważać.

*

Pojazd: Yamaha
Czy ma ktoś z Was na sprzedaż narty?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]