Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 2:57



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 06 mar 2017, 15:12 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 paź 2008, 15:51
Posty: 138
Lokalizacja: Olsztynek
Pojazd:
witam w ostatnim czasie nabyłem Jawa 175 po wymienieniu wszystkich łożysk szlifie i zainstalowaniu nowego elektronicznego zapłonu odpaliłem nie było gaźnika wiec kupiłem tani zamiennik z alledrogohttp://allegro.pl/gaznik-ngk-jawa-cz-350-634-175-junak-awo-wsk-175-i5474831371.html?snapshot=MjAxNy0wMi0yOFQxMDoxMjoyMC42NTdaO2J1eWVyOzc2ODMyOWQwN2I0MTBhNGZkMzMwNzhjMmRiMjliMWFlNTgxYTlhZTU4YzNhYzJlYTcwNGMyMDQ1NDc1NTA3OGI%3D są tam trzy śrubki do regulacji nic nie kręciłem jak kupiłem tak zamontowałem i chodzi wolne obroty trzyma a jak daje gazu to nie wkręca się do końca i kicha jak schodzi z obrotów a przy odpalaniu pluje paliwem z gaźnika zmniejszyłem dawkę na iglicy żadnej zmiany gdy wykręciłem śrubkę najbliżej cylindra nic wykręciłem ją całkiem i chodził normalnie na tym wkręcaniu się na obroty nie da się normalnie przejechać iskra jest jak piorun podpowie mi ktoś coś? zalałem na nowe sprzęgło olej 10w40 i ślizga się musi się ułożyć? pozdro




_________________

Nie ucz mnie żyć... bo to nie Ty będziesz ze mną umierać...!!!!


FokuSmok fan!

Honda X8R-S
Obrazek


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy