Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 2:23



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 12 kwie 2016, 18:41 
*

Rejestracja: 01 kwie 2016, 18:39
Posty: 1
Pojazd: Kymco Grand Dink 50
Witam. Od początku tego roku zacząłem remontować moje Kymco ponieważ powoli tracił przyśpieszenie aż w końcu nie osiągał nawet v-max czyli 45km/h . Zmierzyłem kompresję i wyszło 6 bar . Zrobiłem remont silnika ale to nic nie pomogło nic się nie zmieniło. Wymieniłem święcę i gaźnik na nowy i wyregulowałem ale to też niestety nie pomogło . W tym tygodniu wymienił sprzęgło kompletne z dzwonem, wariator kompletny (rolki pół grama lżejsze niż oryginalne) , ale to też niestety nie pomogło . Skuter nadal słabo przyśpiesza . Gdy postawię go na centralnej stopce i dodam gazu to słychać jak by chciał przyśpieszyć ale dopiero po około 20-30 sekundach wkręca się tak jakby jechał 45km/h. Przyśpieszenie od 0 do 10-15 jest jeszcze w miarę ,ale potem strasznie ciężko mu się rozpędzić i ledwo dobije do 30-40.Maił ktoś taki przypadek lub coś podobnego albo jakieś pomysły ?

-- 12 kwie 2016, 19:41 --

Temat chyba rozwiązany . Skuterek po zdjęciu wydechu jeżdzi jak głupi . Ma bardzo dużą moc . W ciągu kilku dni zamawiam nowy wydech i powinno być git


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 13 kwie 2016, 7:49 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sie 2015, 10:28
Posty: 283
Lokalizacja: Protowo (Warmińsko-Mazurskie)
Pojazd: Rower z silnikiem 66cc
Imię: Jacek
Dwusuw bez tłumika ma bardzo dużą moc ? Prawdopodobnie zapchał ci się ten wydech i stąd taka różnica. Kup sobie jakiś sportowy tłumik to zobaczysz co to jest moc.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy