Dzisiaj jest 20 cze 2019, 15:05

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
*

Pojazd: Skuter
Skuter Jiajue125t-13. Chodził bez zarzutu do czasu kiedy musiałem wymienić głowicę i gaźnik. Od tamtej pory nie mogę z nim dojść do mety. Strasznie ciężko go odpalić. Pali praktycznie tylko od kopniaka, a i to nieźle trzeba się namachać zanim w końcu załapie. Czasem jak jest ciepły to odpali też od rozrusznika, ale bardzo rzadko. Na stopce chodzi równo, natomiast w czasie jazdy dławi się na wysokich obrotach i przerywa, chce gasnąć. Tak samo gdy zwalniam na zakrętach, albo zatrzymuję się na światłach, natychmiast gaśnie. Równo chodzi tylko przy stałej szybkości 40-50 km/h. Rozrząd ma na 100% ustawiony prawidłowo, luzy na zaworach ustawiłem na 0,10 na obu. Zakładam, że potrzebna jest regulacja gaźnika. Ten nowy fabrycznie ustawiony jest na 2 i 3/4 obrotu. Stary nie pamietam jak był ustawiony. Gaźnik PD24J na 125 pojemności. Popróbowałbym regulacji metodą prób i błędów, przestawiając za każdym razem o te ćwierć obrotu, ale nie wiem czy z takimi objawami powinienem raczej wykręcać czy wkręcać śrubę?

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ]