Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:32



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 02 lis 2019, 14:37 
*

Rejestracja: 02 lis 2019, 14:33
Posty: 1
Pojazd: Peugeot Trekker
Witam, mam problem ze skuterkiem, szukałem odpowiedzi na podobnych tematach niestety nic nie okazało się pomocne. Do rzeczy, zakupiłem ostatnio Peugeota, po lekkim dzwonie z Francji, po wyczyszczeniu całości udało mi się go odpalić, oczywiście brak było kluczyka wyczytałem które kable potrzeba załączyć ( czerwony i czarny) zielony i biało czarny od gaszenia został jeszcze czerwono czarny ( kopie prądem jak by z pradnicy) wszystko było okej, kiedy niechcący złączyłem czerwony z czerwono czarnym a czerwono czarny z czarnym ( na krzyż) skuter odpalił ale przełącznik się spalił i skuter zgasł. Od tamtej pory brak iskry. Po tym zajsciu sprawdziłem cewke od zapłonu ( 520ohm) i impulsator +- (110ohm) wszystko się wydaje być okej. Kontrolki się palą, masę sprawdziłem, każdy kabel od kolumny do magneta jest cały. Dalej próbowałem podłączyć inny moduł 5pin do Peugeota 2t (oryginalnie w moim modelu 8pin ze sterownikiem do pompki oleju) nic to nie dało, dalej brak iskry. Kupiłem używany moduł, i dalej brak reakcji. Podłączyłem nowa cewke wn, iskry brak, przed cewką 2 kable pokazują CZASEM napięcie ok 2 - 20v czasem brak reakcji na mierniku. Brak mi pomysłów już dalej co można zrobić, ma ktoś jakieś pomysły? Bardzo proszę o pomoc, stawiam 4pak


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy