Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:34



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 19 lip 2014, 11:43 
*

Rejestracja: 08 mar 2014, 20:34
Posty: 44
Pojazd: Aerox
Witam, mam problem z wyregulowaniem gaźnika.
Po pierwsze leci mi paliwo od strony filtra powietrza z tych "małych dziurek" sory nie wiem jak one się nazywają.

Po drugie gdy jadę do 20km/h jest ok, później do 60km/h silnik przerywa i ma dziwny dźwięk. Powyżej 60 jest ok. Dzieje się to tylko na rozgrzanym silniku, na zimnym jest ok.

Po trzecie nie mogę wyregulować wolnych obrotów. Śruba wkręcona na max, na zimnym silniku gaśnie ale chodzi ok. Jak się rozgrzeje to w czasie jazdy nie chce zejść z obrotów i utrzymuje stałą prędkość ok 50km/h. Jak już uda mi się go zatrzymać ma bardzo wysokie obroty lecz gdy przechylę skuter mocno na lewą stronę to obroty spadają. Jak spadną stawiam skuter prosto i normalnie wolne trzyma. Na razie wywaliłem śrubę od obrotów i już schodzi z obrotów lecz nie trzyma wolnych :/

Regulowanie dawki powietrza nic nie daje. Iglice mam ustawioną na środku. Dysza 105+stożek. Dodam, że wcześniej latałem na takich samych częściach i nic nie było.

Z tego co mi się przypomina przerywanie pojawiło się po wstawieniu twardszej centralki.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 19 lip 2014, 12:06 
*

Rejestracja: 28 cze 2014, 17:24
Posty: 24
Pojazd: keeway
Kręc srubka od mieszanki o 1/4 obrotwó w jedna a potem w 2 strone tylko na rozgrzanym silniku i patrz kiedy jest najlepiej :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy