Dzisiaj jest 29 mar 2024, 7:05



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
Post: 25 lip 2014, 19:51 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 0:37
Posty: 90
Lokalizacja: WuWu-A
Pojazd: Junak 607 2T
Po co mam go namierzać? Znam imie, nazwisko, kontakty rodzinne, przebywa legalnie w otoczeniu konkretnych ludzi w Westfiled na terenie UK. Co tu namierzać jak to na tacy? Do londynu leci sie 2h a on jest w miasteczku 160km dalej. W sumie to jest namierzony.
Bilet na samolot kosztuje 200-300zł...to jakbym sie upierał żeby go szukać osobiście...i po co? W kieszeni nosi i mu zabiore? Pobije na ulicy? Chyba że by takie same plakaty w westfield powiesić :)
Niech to będzie zmartwienie policji i skarbówki i supertunera a nie moje. Bedzie chcial na święta do domu przylecieć to sie bedzie zastanawiał czy nie bedą na niego czekac na lotnisku panowie w mundurach. Będą przyłazić do domu, przysyłac korespondencje, wezwania.. siary narobią w Pułtuskowie. W sumie przebywanie na terenie UK nie jest tu przeszkodą w niczym. Gdziekolwiek na terenie UE podejmie legalną prace to to wypłynie. A mnie to kosztuje tylko 20 minut składania zeznań na policji. Normalny jestem i nie będe sobie robił misji życiowej z vendetty na każdym obszczymurku którego spotkam w życiu. Ale napluć mu zasłużenie w papiery to chwila moment i bedzie sie wlokło za nim długie lata.

Przecież o dziwo po tej laurce na FB dwa dni temu sie nagle odezwał, chwile usiłował mnie straszyć nawet a potem obiecał oddać kase jeszcze wieczorem robiąc przelew. Wiec znowu coś obiecał ale mija dwa dni i jakoś ni mo.




_________________

Junak 607 2T
S6 Streetrace 70 90km/h+
SYM GTS 125+
Wyprzedaż części z Junaka: wyprzedaz-garazowa-swietne-graty-za-50-sklepowej-t421322.html


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 25 lip 2014, 20:16 
Stróż Forum

Rejestracja: 16 lip 2012, 17:19
Posty: 4379
Pojazd:
W uja robi i tyle-nigdy nie odda kasy, masz rację zgłaszaj go, samemu nic się nie zdziała




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 28 lip 2014, 9:22 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 0:37
Posty: 90
Lokalizacja: WuWu-A
Pojazd: Junak 607 2T
to że kasy nie odda to ja wiem od samego początku i jakby na to wcale nie liczę.
Z najnowszych wieści to choć miesiąc temu prosił "o miesiąc" do wypłaty żeby oddać to teraz twierdzi że odprawie miesiąca to on jest w USA. Czuje sie bezpiecznie wiec się odezwał.
Po prostu mała szuja i szkoda żeby jeszcze kiedyś kogoś naciął.


oooo a tu dodatek
strona www.scooter-tronik.com.pl nie działa ale ich poprzednia domena http://www.scooter-tronik.pl jest ciekawa.
Wielki napis UWAGA OSZUST.




_________________

Junak 607 2T
S6 Streetrace 70 90km/h+
SYM GTS 125+
Wyprzedaż części z Junaka: wyprzedaz-garazowa-swietne-graty-za-50-sklepowej-t421322.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 28 lip 2014, 11:35 
Stróż Forum

Rejestracja: 16 lip 2012, 17:19
Posty: 4379
Pojazd:
hehehe fajnie wygląda ta stronka, no za twoją kasę do USA poleciał na wakacje sukinkotek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 28 lip 2014, 13:49 
*

Rejestracja: 26 kwie 2011, 8:39
Posty: 67
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd:
najlepiej to jechac i go łamac tez sie podpisuje pod tym bo to złamas jest Pierd******* A nasza polka policja nic nie zrobi bo tego nie ogarnie jak zwykle

-- 28 lip 2014, o 13:49 --

^^Niech to będzie zmartwienie policji i skarbówki i supertunera a nie moje. Bedzie chcial na święta do domu przylecieć to sie bedzie zastanawiał czy nie bedą na niego czekac na lotnisku panowie w mundurach...^^ nikty na niego czkal nie bedzie bo po 3 miechach sprawa na smietnik pojdzie... a on marny zawias conajwyzej dostanie... najlepiej morde obic




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 28 lip 2014, 14:06 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 0:37
Posty: 90
Lokalizacja: WuWu-A
Pojazd: Junak 607 2T
tej kasy to na wakacje by nie wystarczyło. Zresztą tu nie chodzi o kasę czy jej zwrot tylko o nie bycie gnojem. Skoro sie z kimś umawiasz to sie tego trzymaj. A skoro nawalasz to przeproś i rekompensuj straty.
On sie odzywał jak był osiągalny w PL (zresztą z tego co wiem ktoś go lekko przetarmosił za te fackupy- tak słyszałem). Jak zwiał do UK to udawał że go nie ma ale jak dotarło do gostka że i tam go można pogonić to sie aktywował i zaproponował że odda jednak kase.
Robote (poprawki) mieli wykonać "jego ludzie" najpierw jeden w warszawie, potem drugi pod warszawą ale sie okazało że nikt nie chce chłopaczkom samochodu pożyczyć. Wiec skuter pojechał za moje spedytorem do radomia, za moje wymieniono mu cylinder (nie ruszając owej tulejki z rączki od podnośnika..nie wiem czemu) za moje wrócił i ze swoich za tą robote zapłaciłem (Michał miał oddawać :).. he he he). Co prawda nie tyle ile sobie życzył/życzyli bo musiałem potem masę detali poprawiać i dorabiać, no i przy odkupowaniu części sie rąbneli i trzeba było zamówić inne, tamte odesłać - oczywiście za moje - profesjonalizm pełną gąbą. No ale zapłaciłem chłopakom jednak ze swoich bo miał sie z nimi rozliczać Michał. Tylko po pierwsze oczywiste było że by ich wydymał bez mydła po drugie nie mieli kasy na kupienie za swoje części zniszczonych - wiec jeżeli chciałem naprawę ruszyć jakkolwiek to i tak trzeba było wyłożyć kasę. Już pomijam nóżke centralną, rozrusznik ze sprzęgłem i kapiące kartery..oby silnik nie dzwonił. Zrobili, dzwoni dalej tylko inaczej. Zrobiłem 220km delikanie na nowym cylindrze i boje sie odjechać dalej od domu, nóżki nie ma, rozrusznika nie ma, z bloku kapie, dziwne dzwięki wydaje. Wiec jakoś zachwycony nie jestem.

"Umówiłem sie" że odda tylko za te ostatnie prace- za wymianę cylindra i kuriera (którego zresztą ja szukałem). Oddawanie trwa... :D stać mnie żeby nie oddawał. Ale prezentu z tego nie zrobię. Tak dla zasady.

teraz Michał podobno wyjechał do USA (panna tam chyba rodzinę ma) i znowu czuje sie bezkarny wiec fika na różnych czatach... itd. On tak ma. Wiec jeżeli nie planuje wracać do PL to z bogiem - a jeżeli ma w planach powrót to tutaj sprawy już jednak na drodze formalnej bedą na niego czekać.
A piszę tylko o moim przypadku. Wiem o jeszcze kilku, o zamówionych i nieodebranych dostawach, wiem o warsztatach z którymi się nie rozliczył za wynajem no i to że na żadną z usług i części nie dostałem nawet paragonu- a przyznam że na jakiś papier choćby z powodów gwarancji liczyłem prawie do końca. Między innymi dlatego musiałem części odkupić na nowo z własnej kieszeni (teraz mam fakture na cylinder, pasek i łożysko:) ) . Bez kwitów firma sprzedająca nie chciała uznać gwarancji choć jest doskonale zorientowana w sytuacji.


Masa ludzi i firm trzęsie dupami bo robiła tam na czarno i miała dziwne układy ze scooter-tronik. Mam zdjęcia, screenshoty, zapisane chaty, historie w SMS..itd Filmy z "samoprezentacji mojego sprzęta" z Michałem z rolach głównych palącego lacza nowo złożonym silnikiem z przebiegiem 0km na 12mm gaźniku.. oklejonego logami.
Rozczulający był fakt że jak go dostałem po tym paleniu gumy i od razu oddałem że coś w nim dzwoni i na poprzykręcanie błotnika (który też sam dokupiłem bo fabryczny zgubili a przez 2 miesiące nie mogli go za 20zł nigdzie dostać) i przeniesienie ssania tam gdzie moge do niego dosięgnąć nie zsiadając ze skutera to znowu były ślady palenia gumy na oponie.
Zresztą wtedy PODOBNO oglądali i poprawiali go ci sami (tylko wtedy podobno stwierdzili że nic mu nie jest) którzy stwierdzili zatarcie cylindra 3 tygodnie później choć przebieg sie nie zmienił...
Siedzą cicho w nadzieji że przyschnie i nikt nie pamięta albo jak zapewne część - w błogiej nieświadomości. Głównie słyszę: to nie my to Michał a my tylko wykonywaliśmy polecenia (jak po II wojnie :) ) . Tylko jakby co mnie to.
To jest syf, smarkateria i 3 metry mułu.

spike, to nie chodzi o to żeby mu coś zrobili tylko żeby zrobić mu papiery. Próba podjęcia legalnej pracy w PL i skarbówka go namierzy (skarbówka poczeka na niego bardzo długo) , Policja - to zależy od szkodliwości czynu (kwoty). Prawnik Rzecznika Praw Konsumenta zrobi dobry kwit. Może w USA nie ma pobytu stałego i bedą go weryfikować- to wypłynie za nim wcześniej lub później.
Plus siary natrzaskać ile wlezie i gdzie sie da.




_________________

Junak 607 2T
S6 Streetrace 70 90km/h+
SYM GTS 125+
Wyprzedaż części z Junaka: wyprzedaz-garazowa-swietne-graty-za-50-sklepowej-t421322.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 28 lip 2014, 15:21 
Stróż Forum

Rejestracja: 16 lip 2012, 17:19
Posty: 4379
Pojazd:
Dokładnie, prawo go dojdzie a pobicie to już ostateczność ostateczności co do tego tłumaczenia ich to widać że gnoje do niego podobni...normalny człowiek wie że się nie psuje obcego sprzętu nawet jak powie masz pojeździj na kole na tym
czyli ile ogółem straciłeś pln na tych pseudo mechanikach?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 28 lip 2014, 18:38 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 0:37
Posty: 90
Lokalizacja: WuWu-A
Pojazd: Junak 607 2T
ciężko powiedzieć ile straciłem bo część gratów w tym skuterze jednak jest zamontowana - tyle że całość nie do użytku. Część będę musiał jeszcze dokupić (nóżka, rozrusznik ze sprzęgłem jednokierunkowym), część już odkupiłem lub dorobiłem, własnej pracy nie liczę, ktoś go jednak musi przejrzeć bo jednak dobrze nie jest- to wygeneruje kolejne wydatki zapewne.
Nie wiem ile łączenie myślę że 4-4,5 tyś w gotówce zostało w skutertronik od połowy lutego. Ale jak już tam zacząłem to sie tego trzymałem bo 100% nowych części było od nich i niby jest gwarancja- więc ich części, ich robota, ich gwarancja..sie mi wydawało.

To jest jedna strona medalu. Druga jest taka że jednoślad kupiłem i zarejestrowałem na działalność gospodarczą żeby się w ładniejsze dni przemieszczać po prostu taniej i zabawniej bo samochód pali nie 5 litrów na 100 jak skuter tylko 16 litrów na sto. Różnica to w zasadzie równo 100zł na 100km jazdy po mieście. 100km po warszawie to 1-2 wyjazdy do centrum i z powrotem.
Skuter stoi od połowy lutego a ja np tylko w lipcu zrobiłem 1200km samochodem. Myśle że od lutego to bedzie 3500-4000km wiec podoba ilość złotówek nie tyle wydanych co nie zaoszczędzonych.
jakby się czepiać to też dlatego że stoi. JAKBY to jeździło to bym sobie taki wydany tysiąc w dziesięć dni odbił wiec stad moje podejście "lżejsze" do sum zainwestowanych w tą zabawkę. Powiedzmy nie zrujnowało mnie to tylko niesmak został. No i wciąż nie jestem pewien sprzętu.




_________________

Junak 607 2T
S6 Streetrace 70 90km/h+
SYM GTS 125+
Wyprzedaż części z Junaka: wyprzedaz-garazowa-swietne-graty-za-50-sklepowej-t421322.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 28 lip 2014, 19:20 
Stróż Forum

Rejestracja: 16 lip 2012, 17:19
Posty: 4379
Pojazd:
jak auto pali 16/100 to bym podziękował i je sprzedał jak najszybciej bo to same straty, sporo byś oszczędził gdyby nie te ofermy




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 28 lip 2014, 19:52 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 0:37
Posty: 90
Lokalizacja: WuWu-A
Pojazd: Junak 607 2T
to nie jest samochód kupiony dla oszczędności tylko dla komfortowego wożenia tyłka w sprawach służbowych. I dlaczego straty? :) Zasadniczo ilekroć wyjeżdża to zarabia na siebie, na mnie i jeszcze zostaje na skuter i jedzenie wiec nie jest źle :). Zresztą jak na swoją klase jest bardzo ekonomiczny, wręcz oszczędny. No i w zasadzie klasyk.
Mówiłem że tego kompletnie nie liczę. Fajnie by sobie było skuterkiem pooszczędzać ale jak sie nie da to dramatu nie ma.




_________________

Junak 607 2T
S6 Streetrace 70 90km/h+
SYM GTS 125+
Wyprzedaż części z Junaka: wyprzedaz-garazowa-swietne-graty-za-50-sklepowej-t421322.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy