Dzisiaj jest 28 mar 2024, 20:12



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
Offline
Post: 30 sie 2014, 16:02 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 sie 2014, 21:22
Posty: 96
Lokalizacja: Strzelce Opolskie
Pojazd: CPI GTR
Kuba999

W takim razie wariator Ci się nie wysuwa. Rozbierz go, wyczyść kanały, po których poruszają się rolki, jeżeli masz smar w sprayu to go użyj. Złóż wszystko do kupy na tych rolkach 5,5g (zobacz, czy na pewno wszystkie są idealnie okrągłe), daj najbardziej miękką sprężynę jaką masz na sprzęgło i odpal. Jeżeli umiesz, to najlepiej bez zakładania pokrywy (uważaj na bendiks), wtedy możesz patrzeć co się dzieje, czy wariator się wysuwa i wszystko działa poprawnie.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 30 sie 2014, 20:17 
*

Rejestracja: 28 mar 2014, 0:54
Posty: 9
Pojazd: Keeway Matrix
Wariator kupiłem nowy i ma dopiero tydzień, ale zrobię to co mi radzisz i dokupie cięższe rolki.

Jutro sprawdzę jak będzie się zachowywał na rolkach 4g, sprezynie s6 medium i sprezynkach polini +50 %




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 10 wrz 2014, 17:12 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2013, 20:22
Posty: 158
Pojazd: Aprilia RS 125 Tuono
Witam, mam problem prawdopodobnie z przekładnią (2t LC)
Otóż problem pojawił sie z 2k km temu i polega na tym żę:
Gdy przejadę skuterem 10, 5km czy 50km na raz nie przekraczając prędkości 50-60km/h po przyhamowaniu lub zatrzymaniu i ruszaniu/ przyspieszaniu np od 30 skuter przyspiesza żwawo i równomiernie.
Natomiast gdy przekroczę te ~60km/h i przejadę z taką prędkością z ~2km to po zatrzymaniu i ruszeniu lub przyhamowaniu np do 30km/h i przyspieszeniu skuter tak jak by nie ma siły wkrecic sie na obroty i zajmuje mu dużo więcej czasu gdy dojdzie do ~50km/h po tych 50km/h zaczyna wchodzić w ,,rezo'' i czuć że gdy dodam gazu efekt jest niemal natychmiastowy i wkręca się żwawo, płynie przyspiesza.
Co może być nie tak/ do wymiany ?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 05 paź 2014, 22:18 
*

Rejestracja: 28 mar 2014, 0:54
Posty: 9
Pojazd: Keeway Matrix
znowu wracam z problemem dotyczącym regulacji wariatora top racing generation. Mam do tego wario spręzynę ,stage6 medium . Większość osob ktore mają ten wariator używają centralki s6 medium dlategoo tez taka zamowiłem i sprawdziłem reakcje na rolki : 3g( dobry start do 20km/h, vmax 30 km/h) . 4g( mul na starcie, na połowie manetki buczenie i ślizgający sie pasek, vmax 45 km/h) . i 5.5g ( okropny muł , v-max 40km/h) . Wydech tecnigas next r i sprezynki polini zółte +50 % . Pomóżcie

-- 05 paź 2014, 23:18 --

[quote="Kuba999"]znowu wracam z problemem dotyczącym regulacji wariatora top racing generation. Mam do tego wario spręzynę ,stage6 medium . Większość osob ktore mają ten wariator używają centralki s6 medium dlategoo tez taka zamowiłem i sprawdziłem reakcje na rolki : 3g( dobry start do 20km/h, vmax 30 km/h) . 4g( mul na starcie, na połowie manetki buczenie i ślizgający sie pasek, vmax 45 km/h) . i 5.5g ( okropny muł , v-max 40km/h) . Wydech tecnigas next r i sprezynki polini zółte +50 % . Pomóżcie[/quote]


Pomocy !




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 01 lis 2014, 22:49 
*

Rejestracja: 24 paź 2014, 13:32
Posty: 3
Pojazd: Keeway RY6
no git




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 10 lis 2014, 15:11 

Rejestracja: 10 lis 2014, 15:09
Posty: 0
Pojazd: Zaporożec
no git czy nie git ważne żeby działało




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 08 mar 2015, 21:46 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 paź 2013, 21:08
Posty: 6
Pojazd: Aprilia Habana Custom 50
Witam koledzy.
Wymienilem tlumik seryjny na DMP Custom.Po wymianie skuter jest mniej zwinny i stracil 10km/h na pedkosci. Rolki mam 6gr. A reszta jest w orginale nic nie grzebane,dysza w gazniku 74.
Pojazd to Aprilia Habana Cusom 50 (morini).
Mozecie mi pomóc co mam zrobic zeby skuterek lepiej smigal.
Z gory dziekuje i pozdrawiam.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 18 maja 2015, 11:56 

Rejestracja: 18 maja 2015, 11:50
Posty: 0
Pojazd:
Cenne sugestie, wezmę je pod uwagę przy moim własnym projekcie kiedy już do niego dojrzeje i odpowiednio się oczytam.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy