Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 21:18



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 14 paź 2014, 9:46 
*

Rejestracja: 14 paź 2014, 9:43
Posty: 1
Pojazd: simson s51
Witam! mam problem ze swoim simkiem. Jest to sim z 82' na platynach 6v. Na wiosne zmieniałem cyl na 60. Tydzień temu jakgo próbowałem odpalić to ni cholery nie chciał. Musiałem latać kopać biegać i po 15 min mojej męki odpalał, jeździł normalnie a jak go zgasiłem i odrazu kopnołem to szedł z 1 kopa natomiast jak już odczekałem z 10 min to znowu czeba było z nim bieać.Zacząłem szukać przyczyny wyczyściłem gaźnik, wymieniłem świece i nic więc zajrzałem do zapłonu. wyprzedzenie zapłonu mam 1,6mm przed gmp. przerwy jeszcze nie sprawdzałem bo nie posiadam szczelinomierza, ale jedno mnie dziwi mianowicie kondensator był tak jakby wyjęty mogłem go sobie wepchnąć poprostu do środka. Jaka jest przyczyna tego że nie chce mi zapalić? Pomóżcie!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 14 paź 2014, 10:12 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 paź 2014, 22:42
Posty: 2
Pojazd: Simson SR50/Cagiva
Spróbuj na innym kondensatorze, przeczysc platynki i załóż inną, dobrą swiecę lub przeczysc, przepal tą + ustaw małą przerwę. Przerwa na platynkach - 0,4mm.

Wygląda to tak, jakby tracił Ci iskrę ;)




_________________

Jeżdżę po to, by żyć. Żyję po to, by jeździć. LwG!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy