Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 5:29



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 22 gru 2014, 20:24 
**

Rejestracja: 24 sie 2014, 23:36
Posty: 350
Pojazd: yamaha aerox
witam załozyłem ostatnio dysze 82 powietrze skrecone na maxa odpalam pieknie sie wkreca wiec sie przejechałem ale uwazałem ze za mało paliwa bo sie przydławiał [zmulał]po dodaniu gazu i dopiero po chwili sie wkrecał [swieca suchutka kolor popiłu] dałem zabek wyzej powietrze skrecona na maxa prawie idealnie ale nadal wystepuje czasem efekt zmulenia [ kolr siecy po 1,5 kawa z mlekiem] mimo dobrej regulacji chapie 7,1 l na 100 [moze byc to powodem skreconej rubki na maxa od powietrza?? dac wieksza dysze 85 i od nowa regulowac? na 90 zalewało


ganik 21 dysza 82 powietrze na maxa skrecone
streetrace
ysuni r


naped mam multivara przeciwtalerz polini sprzegł stage mk2 i dzwon stage korektor moemntu obrotowego nieznany sprężynki średnie steg pomaranczowe centalka malosi czerowna i rolki 5g było idealnie ciagnoł z wysokich i utrzymywal je cały czas i z v maxem jeszce wzrastaly

wymieniłem korektor momentu obrotowego na nowy bo stary krzyyw i luzy [wraz z nowym paskeim [uzywanym orginalnym od yamahy] rusza jak ruszał wczesniej przy 30 prawie ze maxymalne obroty i pozniej przy 60-70 wracal o do normy normalne obroty załozyłem 3 rolki 5g i 3 po 7g poprawiło sie [jezdził na wyzszych obrotwach jak zawsze ale rowno ciagle] załozyłem pasek daycio z poczatku wiadomo musiał sie dotrzec ale teraz po 30 km [juz dotarty napewno] znow to samo rusza normalnie pozniej wysokie i znow normalnie i z v maxem rosna czego to moze byc wina bo mi rece opadaja [bo sie tyle meczyłem z regulacja]

co moze byc powodem ze obroty wzrastaja do prawie maxymalnych przy tych ok 30 i pozniej wracaja do normy


i pytanie odrazu nie do działu ale nie bede zakladał nowego tematu zakupiłm nowy kranik motoforce zakładam a on wogole nie odcina paliwa cały czas sie leje jedynie blokuje wtedy gdy sie dmucha w podcisnienie [gdy sie przestanie dalej sie leje] pisalem do scoterking ze prawdopodbnie uszkodzony to nie łaska mi odpisac maja wyje**ne na klijenta

czy to tak ma byc da sie jakos zaradzic ?? bo odsyłajac i płacac za przesylke to mnie wyniesie prawie tyle co nowy kranik


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy