Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 4:08



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 22 sty 2015, 16:34 
*

Rejestracja: 22 sty 2015, 16:28
Posty: 1
Pojazd: Honda RS 50
Siema mam zamiar kupić motocykl Aprilia RS 125 i moje pytanie brzmi tak: Jaką odzież kupić na ten motocykl chodzi mi tutaj o (kurtkę, spodnie, buty, kask, rękawiczki). Myślę że cena to jakieś 2tyś - 2,5tyś :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 14 lut 2015, 13:22 
*

Rejestracja: 14 lut 2015, 13:19
Posty: 1
Pojazd: suzuki gsx-r600
Zajrzyj na Bikestar.pl . Tam dopasujesz ubrania na motocykl i wszelkiego rodzaju akcesoria. Mają kilka sklepów stacjonarnych, między innymi w Wrocławiu za parę dni jest otwarcie ich nowego sklepu stacjonarnego.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 28 lut 2015, 9:38 
*

Rejestracja: 13 lut 2015, 18:01
Posty: 83
Pojazd: Yamaha Tzr
Polecam kombinezon jednoczęściowy sam zamierzam zakupić takowy na moją yamahe tzr 80cc z 2005r. firmy ProBiker (moi koledzy mają i nie ma problemów) koszt takiego 1-1.3tys.
Kask 300-500zł (MTR NITRO LS2)
Rękawice tutaj polecam polską firmę Shima bardzo fajne rękawice mają 200-300zł sam takie zakupie model to GT ew. RS




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 01 cze 2015, 12:11 
*

Rejestracja: 10 kwie 2014, 9:48
Posty: 4
Pojazd:
Najlepiej takie ubranie kupować w salonie, odzież na motocykl czy też skuter powinna być dobrze dobrana jeśli chodzi o rozmiar. Jeśli kupujesz ją po raz pierwszy sprzedawca jest w stanie nie tylko doradzić przy wyborze odpowiedniego produktu, ale także pomoże właściwie dobrać rozmiary.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 02 cze 2015, 14:24 
*

Rejestracja: 10 kwie 2014, 12:03
Posty: 2
Pojazd:
HILARIAABC2264 pisze:
Najlepiej takie ubranie kupować w salonie, odzież na motocykl czy też skuter powinna być dobrze dobrana jeśli chodzi o rozmiar. Jeśli kupujesz ją po raz pierwszy sprzedawca jest w stanie nie tylko doradzić przy wyborze odpowiedniego produktu, ale także pomoże właściwie dobrać rozmiary.


Tak , nie ma sensu bawić sie w dobieranie na własną rękę , kiedy się nie ma jeszcze odpowiedniego doświadczenia. Bo najprawdopodobniej o czymś istotnym się nie wie , cośtam przeoczy , czegoś nie weźmie pod uwagę i tak dalej. Oby sprzedawca wiedział;)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy