Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 9:52



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 03 mar 2015, 17:42 
*

Rejestracja: 27 lut 2015, 22:49
Posty: 14
Pojazd: Speedfight2
Część mam taki problem z moim speedfightem2 zapłaciłem 1800 wydałem przez miesiąc już 600 jeżeli ktoś mi pomoże i będzie ok chodził Dam Kod od 20-50 zł PSC

A więc tak kupiłem pojezdziłem troche zatarłem silnik wymieniłem cylek strasznie się dusił pojezdzilem jeszcze 2 5 km dymił jak komin zepsuł się zawiozłem znow do mechanika niby zrobił gaznik wyregulował już nie dymił i znowu jade zgasł odpalam 200m zgasł odpalam 300m zgasł i już nie chcial odpalic znowu do mechanika naprawił wymienił cewke kolejne 200 zł i znowu u niego all ok wszystko spk przejechałem się troche u niego jeszcze ok biore do domu odpalam działa jade 100m zgasł nie chce odpalić co może być nie tak Iskra Jest all działa paliwo dochodzi gaznik wyregulowany robiona mieszanka cylek nie zatarty pomożcie czemu to gówno znowu nie chce odpalić Prosze wole wam zapłacić 50 zł niz znowu do mechanika wieść


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 04 mar 2015, 17:40 
******

Rejestracja: 21 lip 2012, 15:21
Posty: 3190
Lokalizacja: Dęblin
Pojazd:

Ostrzeżenia: 1
Hmm skąd wiesz czy cylek nie zatarty? Zobacz jaka masz kompresje bo trochę to podobne do puchniecia tloka. Pali ładnie na cieplym i zimnym? Przeczyść tez gaźnik. Ogólnie jaki secik masz?




_________________

Aprilia SR Factory - była
Aprilia Habana Custom - jest
Yamaha WR 125 X - była
VW Scirocco 76' Mk1 Cabrio - jest
Toyota Celica V GTi 16v - była
Honda Civic VI HB - była
Mitsubishi Eclipse 2G RS - był
Honda Civic VI HB - jest
Honda Prelude V VTi - jest




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy