Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 4:56



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 05 maja 2015, 15:48 
*

Rejestracja: 05 maja 2015, 14:43
Posty: 1
Pojazd: Motobi Sowa II
Witam. Mam problem z moim skuterem Motobi Sowa II. Otóż problem zaczął się naprawde pewnego dnia kiedy sobie normalnie jechalem. Później koleżanka uczyła sie jezdzic i jezdzila powoli tak 5-10km/h az nagle jej zgasl. Przez godzine nie chciał odpalić. W koncu odpalił. Później jechał w miare normalnie choć nie odplał od razu za strzałem tylko musiałem sie z nim meczyc. Teraz gdy odpale to za 1 razem odpali ale po chwili gasnie. trzeba sie długo meczyc zeby zapalil a jak juz zapali to po kilku sekundach chodzenia gaśnie. Gdy silnik sie rozgrzeje tzn tak po 15 minutach chodzenia to na nozce centralnej nawet wkreca sie na wysokie obroty. Ale gdy go postawie to ledwo co jedzie. No i tak jakby brakowalo mu mocy. Np pod górce jedzie wolniej. No i do tego nie wkreca sie na max obroty. Po przejechaniu 10-15km zaczyna w miare normalnie funkcjonować. Co może byc tego przyczyną? Bo ogolnie skuter dziala lecz zeby go doprowadzic do normalnej jazdy trzeba poswiecic mu z 30 minut


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy