Dzisiaj jest 29 mar 2024, 8:53



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 317 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Autor Wiadomość
Offline
Post: 12 maja 2015, 19:54 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 maja 2015, 19:36
Posty: 30
Pojazd: GS500
Ja bym na czarno poleciał z akcentami pomarańczowymi fajnie by to mogło wyglądać.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 20 maja 2015, 18:22 
*

Rejestracja: 10 kwie 2014, 2:48
Posty: 4
Pojazd:
hej, kolory dobierz do Twojego stylu, najlepiej będziesz się czuł jak kolor będzie oddawać Twoją duszę Moim zdaniem kolorystyka stonowana, czerń z białym, grantem, czerwienią.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 21 maja 2015, 18:30 
*

Rejestracja: 10 kwie 2014, 3:03
Posty: 5
Pojazd:
A witam, malowanko się szykuje, trzeba oszukać barw oddających duszę, polecam symulacje komputerowe, wgrajcie sobie do programu graficznego np. GIMP zdjęcie i kombinujcie. Kolor musi współgrać z Wami!!!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 29 maja 2015, 22:06 
*

Rejestracja: 10 kwie 2014, 8:18
Posty: 3
Pojazd:
Tylko nie w kolorze rozwozicieli pizzy :) Najlepiej chyba wygląda ciemny granat albo rzeczywiście czarny, ale z dodatkami jaśniejszymi. Słabo według mnie wyglądają skutery pomalowane w pstrokate kolory, o ile motory wyglądają całkiem fajnie to w przypadku skuterów jest to zabawne.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 03 cze 2015, 12:02 
*

Rejestracja: 10 kwie 2014, 10:48
Posty: 4
Pojazd:
Kiedyś malowałem dla mojej byłej dziewczyny skuter na różowo i żółto... :-) różowe wnętrza, żółta reszta:-) no ja tak bym nie wsiadł na takie cacko, ale ona była zachwycona:-) Jeździła po całym mieście jak wariatka, nawet sobie żółto-różowy kask zamówiła w necie... ach, to były czasy... :-)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 19 cze 2015, 10:00 
*

Rejestracja: 10 kwie 2014, 6:47
Posty: 4
Pojazd:
Widać po tym bardzonwyraźnie , jakie są twoje preferencje- nie tylko jeśli chodzi o kolory , ale i o charakter i styl bycia... Ja się zgadzam;) , bo ewidentnie lubisz zwracać na siebie uwagę i ok. Ale ładny pomarańcz łatwiej osiągnąć niż ładną zieleń- może wyjść kicz.

-- 19 cze 2015, 15:45 --

Lovella84 pisze:
Tylko nie w kolorze rozwozicieli pizzy :) Najlepiej chyba wygląda ciemny granat albo rzeczywiście czarny, ale z dodatkami jaśniejszymi. Słabo według mnie wyglądają skutery pomalowane w pstrokate kolory, o ile motory wyglądają całkiem fajnie to w przypadku skuterów jest to zabawne.


Ciemmny granat? Czarny? Dla kogoś , kto się waha między oczo..ną zielenią a takim samym pomarańczem??? Nie , no coś ty. Chyba , żeby tą czerń złamać w paru miejscach czystą , agresywnąbielą , ale dobrej jakości i pielegnowanej , bo jak nie , to wyjdzie syf i tyle.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 25 cze 2015, 7:33 
*

Rejestracja: 13 kwie 2014, 2:03
Posty: 2
Pojazd:
Cokolwiek ktokolwiek by ci nie radził , ja na przykład osobiście jestem pewna tego , że takie decyzje podejmuje się tylko i wyłącznie samodzielnie. Twój sprzęt , ty nim jeździsz , więc to ty powinieneś wiedzieć ez jakim kolorkiem bedzie ci dobrze śmigać , no nie?

-- 25 cze 2015, 2:33 --

Sandy2753 pisze:
Kiedyś malowałem dla mojej byłej dziewczyny skuter na różowo i żółto... :-) różowe wnętrza, żółta reszta:-) no ja tak bym nie wsiadł na takie cacko, ale ona była zachwycona:-) Jeździła po całym mieście jak wariatka, nawet sobie żółto-różowy kask zamówiła w necie... ach, to były czasy... :-)

Najgorzej! Nie ważne komu... albo właśnie ważne. Przeciez nie wypada ani komuś psuć renomy... ani maszynie psuć renomy. Ani ogólnie rzecz biorac swojej dziewczynie. Przecież te kolorki to jest totalny syf. Nie pasują do niczego poza paznokciami najwyżej!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 26 cze 2015, 11:48 
*

Rejestracja: 10 kwie 2014, 16:48
Posty: 4
Pojazd:
Ja najbardziej preferuję stonowane kolory lub kontrasty czarno-białe, ale jak widzę motocykl pomalowany na różowo albo w jakieś pastelowe kolory to normalnie można ręce załamać. Rozumiem, że niektórzy chcą się wyróżniać, ale bez przesady... czasami to aż oczy bolą jak się patrzy na niektóre "dzieła".




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 26 cze 2015, 19:33 
*

Rejestracja: 13 kwie 2014, 2:48
Posty: 2
Pojazd:
A jaki kolor byłby najbardziej odpowiedzni dla kobiety? Bo przecież nie chce wyglądać jak jakaś glupia rożowa barbi , ale te czarne trupie czachy też mi nie pasują. Takie coś , żeby niby widzać było , że pod kaskiem jest kobitka , ale bez tandety???

-- 27 cze 2015, 7:33 --

Karla77 pisze:
Ja najbardziej preferuję stonowane kolory lub kontrasty czarno-białe, ale jak widzę motocykl pomalowany na różowo albo w jakieś pastelowe kolory to normalnie można ręce załamać. Rozumiem, że niektórzy chcą się wyróżniać, ale bez przesady... czasami to aż oczy bolą jak się patrzy na niektóre "dzieła".

Właśnie dokładnie tego to ja chciałabym uniknąć , żadne tam połączenia jak w sklepach z ciuszkami dla dziewczynek. Co to w ogole za pomysły , żeby aż tak psuć motor? Nie , nie zrobiłabym tego , ale przecież dalej nie mam pomyslu , a coś wypadałoby podziałać.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 30 cze 2015, 11:17 
*

Rejestracja: 13 kwie 2014, 3:03
Posty: 4
Pojazd:
Teraz modne są żarówiaste kolory i faktycznie one nieźle wyglądają, jak taka na przykład seledynowa kometa:-) ostatnio gdzieś po mieście przemknął taki jaskrawy chabrowy, nie wiem dokładnie, co to za kolor, ale wyglądało to zarąbiście, muszę przyznać:-) i żółty kask miało na głowie:-)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 10 sie 2015, 15:45 
*

Rejestracja: 17 lip 2013, 12:45
Posty: 4
Pojazd:
Witam! Posiadam Gilerę Runner w bardzo słabym stanie jeżeli chodzi o lakier, mechanicznie jest miodzio no ale lakier odstrasza :/. Jak myślicie czy białe plastiki połysk + czarny z czerwonym brokatem na tunelu + czerwone felgi będzie ok? A może czarne felgi też z brokatem? Co o tym myślicie?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 24 sie 2015, 14:46 
*

Rejestracja: 23 sie 2015, 20:48
Posty: 13
Pojazd: Aprilia sr 50
Siemka mam taki problem otóż mam skuter aprilia sr 50 w czarnym macie i jak dla mnie to on wyglada trochę żałobnie xd
Myślałem nad naklejeniem pasków czerwonych na fele, moze jakiś pisak do opon...
A wy co myślicie co zrobić by go ożywić by ładnie wyglądał ?

http://scr.hu/4nxu/8typu




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 11 lis 2015, 15:36 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 17:32
Posty: 212
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd: Ducati Monster 800
Cześć ekipa,

Wrzucam informację, która napewno Was zainteresuje.
Dotychczas był problem z zakupem lakierów House Of Kolor, gdyż sprzedawaliśmy je wyłącznie w pełnych opakowaniach. A wiadomo, ze na skuter idzie 400-600ml. Wiec Was to nie urządzało ;)

Niedawno wprowadziliśmy nowy sklep internetowy oraz mieszalnik w warsztacie.

Od teraz możecie kupować wyjatkowe lakiery House Of Kolor w ilościach 100-200-300ml itd ..

Obrazek

Obrazek


Link do sklepu: www.sklep.custom-shop.pl

Jak byście mieli pytania - walcie śmialo do mnie. CHętnie pomogę, chętnie podpowiem.
Również dzięki swemu doświadczeniu i pasjonackiemu podejsciu do tematu mogę zostać jakims oficjalnym wsparciem lakierniczym dla niniejszego forum - to już do przemyślenia dla adminów ;)

A sam niebawem pokażę moje prace ;)
Wlasnie biorę się za rozbiórkę Ducati Monstera pod ręczna robotę.

Pzdr
Artur




_________________

Chrome N Paint Custom Shop- lakiery samochodowe House Of Kolor, Felgi szprychowe Dayton Wire Wheels. Budowa pojazdów

WWW.CUSTOM-SHOP.PL

Soda Blaster- Sodowanie, Piaskowanie, Szkiekowanie

WWW.SODA-BLASTER.PL




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 02 mar 2018, 18:17 
*

Rejestracja: 02 mar 2018, 18:11
Posty: 1
Pojazd:
Dla mnie niebieski by rządził ^^




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 24 kwie 2018, 7:52 
*

Rejestracja: 16 kwie 2018, 12:18
Posty: 4
Pojazd:
Pewnie motorek już dawno pomalowany jednak ten czarny z pomarańczem na pewno świetnie wyglądałbym. Co do niebieskiego to ja bym do niego dorzucił elementy zieleni i też byłby niczego sobie




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 20 lut 2019, 11:56 
*

Rejestracja: 17 lut 2019, 21:05
Posty: 3
Pojazd: aprilia sr
Siemka mam pytanko na jaki kolor polakierować aprilie sr di-tech 2004r tak żeby rzucała się w oczy i najlepiej coś z białym albo czarnym




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 17 kwie 2020, 12:41 
*

Rejestracja: 17 kwie 2020, 12:36
Posty: 3
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd:
Jestem właśnie po remoncie kuchni w moim nowym domu jednorodzinnym. Przyszedł teraz czas na dobre oświetlenie. Jakie polecacie lampy? Przeglądałem ostatni lampy warszawskie https://www.lampdesign.pl/ i chyba zdecyduje się na jakieś z dostępnych tam oświetleń. Chcę aby w kuchni było jasno po zmroku gdy zapalę światło, ale znowu żeby nie było to światło szpitalne.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 317 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy