Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 11:40



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
Post: 27 maja 2015, 22:07 
*

Rejestracja: 14 wrz 2014, 17:28
Posty: 48
Pojazd: Skuter
to wszystko robił serwisant a zdjec nie posiadam bo nie robilismy takowych bo po co na internecie patrzylism i ten zestaw jest identyczny co na internecie i taki zestaw kosztuje 420 dolarów wiec to by sie zgadzało w sumie po tym rabacie a moze byc tak ze ten cylek im ze sklepu nie schodził i mu go wcisneli ? a wydech pasował tylko jakas uszczeke wklejał czy cos no i skuter jezdzi i to bardzo ładnie mechanicznie narazie wszysko bez zarzutu tylko ta kompresja troche dziwna a co za tym idzie odpalanie a wiecej uszczelek zakładac nie ma co bo lipa bedzie jak wydmucha


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 27 maja 2015, 22:09 
***

Rejestracja: 22 mar 2014, 19:43
Posty: 1042
Pojazd: Yamaha Slider
Gaźnik też seryjny został? Bo tak jak ktoś napisał,bigbore nie odpali na 12mm ...




_________________

Yamaha Slider Stunt Full Sport 70
Cylinder:Dr.Evo 70
Wydech: Leovince ZX
Wariator:Stage6 Sport Pro
Sprzęgło:Stage6 Sport Pro
Gaźnik: Dellorto 19
Dzwon:Stage6 WingCooler




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 27 maja 2015, 22:13 
*

Rejestracja: 14 wrz 2014, 17:28
Posty: 48
Pojazd: Skuter
i dla was wszystko jest nie mozliwe takie gadanie a zero pomocy tylko jakies głupie nie dowiezanie co mam wam filmik nagrac jak jezdzi jak jest zmontowane wszystko i jak cylinder wyglada wraz z załaczonym paragonem ja nie pisze tu aby sie kłucic i uzerac i wysłuchiwac ciagle to nie mozliwe watpie itp jak by tak nie było to bym sobie dupy nie zawracał i szkoda mi by było czasu robic z siebie głupka ja tu tylko napisałem o rade ...... i pomoc tych co posiadaja taki skuter i taki zestaw albo choc podobny tylko tyle

-- 27 maja 2015, 23:13 --

w gazniku było cos wymieniane dysze chyba takie miedziane 2 preciki

-- 27 maja 2015, 23:13 --

w gazniku było cos wymieniane dysze chyba takie miedziane 2 preciki




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 27 maja 2015, 22:14 
Virtual Tuner
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 paź 2012, 15:18
Posty: 758
Lokalizacja: Radom
Pojazd: MBK Booster/Gilera Runner
tygrys1990, Po pierwszej wyluzuj, jak mamy pomóc skoro nie wiemy co i jak? Ciężko zrobić podglądowe zdjęcie?
Po drugie nikt nie ma takiego zestawu, bo kto ma trochę pojęcia wie że nie można założyć samego ccylindra
Po trzecie nikt nie chce się kłócić i Cię rozliczać nikt nie prosi o żaden paragon, tylko podgląd jak to wszystko jest rozwiązane...




_________________

Zobacz mój projekt stunt Boostera - klik
Wpadaj do jedynego takiego projektu- nisko szeroko i długo




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 27 maja 2015, 22:24 
*

Rejestracja: 14 wrz 2014, 17:28
Posty: 48
Pojazd: Skuter
no dobra jutro wam dosle zdjecie podgladowe jak to wyglada od srodka tam naprawde nic nie było zmieniane oprócz modułu wczesniej przed tunningiem i potem tylko ten cylinder z całym zestawem co był kupiony na serwisie w gazniku cos tam wykrecał miedzianego i wkładał inne odpakowane miedziane prety w ten gaznik znaczy wkrecał odpalił go na jakies kable i chodził lecz potem jak sie dojechało do domu zgasiło sie to juz nie chciał nawet drgnac na aku 5 ah wiec dalismy ten od samochodu i odpalił i nawrotka do serwisu pytac co jest grane a ten ze duza kompresja i dlatego wzioł ten miernik wkrecił tam gdzie swieca i kazał kopac wtedy własnie pokrywa odskoczyła podłaczył swój aku od samochodu i tam 3 razy mierzył zawołał kumpla pokazał mu odczyt tamten pokiwał głowa i kazał jeszcze raz pokazało to samo prawie 22 bary i kazał kupic lepszy aku wrócilismy nim od ojca pozyczyłem aku od yamahy r1 słabnie ale odpala lecz on sie nie miesci do areoxa i mi tylko chodzi jaki i gdzie kupic aku o duzej mocy bo komprsji juz raczej bardziej nie da sie obnizyc obecnie mamy cos ponad 17 bara tak wszystko ładnie pieknie chodzi jedyne co przykuło nasza uwage to czerwnoy wydech tak z 20 cm po jakis 20 km jazdy




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 27 maja 2015, 23:07 
Stróż Forum

Rejestracja: 16 lip 2012, 17:19
Posty: 4379
Pojazd:
Przede wszystkim przy tym cylu mały błąd i możesz stracić go...Nie odpalaj go na benie 95 tylko lej wyłącznie 100oktanową to zmniejszysz szanse uszkodzenia, dalej odrazu zamów gaźnik ok. 28mm żeby zapobiec zatarciu (na tym seryjnym bardzo szybko padnie) jeśli ma seryjny wydech to koniecznie zamontuj sportowy i zapytaj za forum zanim kupisz bo może nic nie polepszyć, w ogóle pytaj o wszystko zanim będziesz chciał zmienić/kupić bo szkoda tyle kasy zmarnować. AA i zmień serwis na jakiś profesjonalny bo to nie jakieś starocie gdzie wymiana cylka i jazda. ( o ile nie robisz nas w . . . )




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 28 maja 2015, 8:24 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lut 2011, 18:11
Posty: 3599
Lokalizacja: Ok. Garwolina
Pojazd:
a ja mu nie wierzę xD robi sobie jaja i tyle. ja z chęcią obejrzę zdjęcia skutera z zamontowanym tym cylindrem




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 28 maja 2015, 13:16 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 gru 2011, 13:16
Posty: 1122
Lokalizacja: Łosice
Pojazd: Mk3 cabrio, apka i inne
Ciekawe big bore na 12mm gaźniku :lol:




_________________

Mk3 cabrio na glebie :)
vw-golf-mk3-cabrio-t337487-480.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 28 maja 2015, 14:57 
Stróż Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 maja 2014, 13:24
Posty: 673
Lokalizacja: Tarnów
Pojazd: Aprilia Sr50
Wg mnie, skoro dał za cyl 1070, a za robocizne 50zł to raczej średnio możliwe, bo przecież pod BB trzeba kartery rozwiercać, zmieniać wał i łożyska a to już w [cenzura] roboty :)




_________________

Zapraszam! ;)
projekt-aprilia-sr-red-black-2001-morini-by-pszemek-t414714.html


Ostatnio zmieniony 28 maja 2015, 19:50 przez robdk, łącznie zmieniany 1 raz
Regulamin pkt.10




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 28 maja 2015, 15:19 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 gru 2013, 16:25
Posty: 1934
Lokalizacja: Morąg
Pojazd: Junak 305
Może nie ma nawet tego cylindra. Gość powiedział że wstawił, BB zostawił dla siebie i dał chinę za 40zł.




_________________

Longjia Exactly 2008r. next Generic Trigger 2007r. now Junak 305 2016r.

ObrazekJunak 305 by Nikodem
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Where I am?

Facebook

Youtube




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 28 maja 2015, 15:56 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lip 2014, 20:54
Posty: 688
Lokalizacja: Tarnawa
Pojazd: Yamaha Neos
no ja też nie wieże w to bo jakim [cenzura] by wydech seryjny spasował do niego jak bb ma mocowany wydech na 3 szpilki i do tego zestawu daja flansze ale coś mi sie wydaje że to jakaś ściema po za tym tak jak kolega pisał pod niego musi być inny wał z większym skokiem i kartery przerobione pod ten wał a o seryjnym gaźniku to już nie wspomnę przecież ten cyl zaraz sie zarznie , i nw ile by musiało być pierścieni na tłoku żeby uzyskać 22 bary




_________________

Cylinder- china sport 70 lc
Wał- stage 6 hpc i łożyska skf c4 teflon
Wydech- Conti CHR v2
Sprzęgło-tec evo racing
Wario- top racing ng
Przeciwtalerz- TopRacing Sport
Gaźnik - tec pro 19mm
Dysza 85
Filtr - Stożek revo

V-MAX 96km/h

Obrazek


Ostatnio zmieniony 28 maja 2015, 19:51 przez robdk, łącznie zmieniany 1 raz
Regulamin pkt.10




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 28 maja 2015, 17:22 
**

Rejestracja: 30 sty 2014, 16:39
Posty: 350
Pojazd: Yamaha Aerox
Pomyślcie o tym też że sworzeń w minie ma 10mm a bb 95 ma sworzeń ma 14mm :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 28 maja 2015, 17:25 
Stróż Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 maja 2014, 13:24
Posty: 673
Lokalizacja: Tarnów
Pojazd: Aprilia Sr50
Proponuje jakiegoś warna lub bana dla założyciela tematu ;)




_________________

Zapraszam! ;)
projekt-aprilia-sr-red-black-2001-morini-by-pszemek-t414714.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 29 maja 2015, 21:28 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 gru 2013, 0:56
Posty: 1069
Lokalizacja: małopolska
Pojazd: swap p/g by eldo ®
Panowie a moze to jest wsciekle 4T/90cc z "miedzianymi precikami". :mrgreen:




_________________

MK1.R / Platek Racing / R/T / Koso / Selettra / Stage6 / Galfer / Polini / Artek / MHR
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy