Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 17:23



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 31 maja 2015, 12:28 
*

Rejestracja: 06 lis 2013, 19:25
Posty: 2
Pojazd: Honda SFX
Witam może mi ktoś powiedzieć gdzie znajduje się regulacja dozownika oleju w Honda SFX?
I może ktoś wie jak zrobić obiek by nie wyjmować pompki pod czas gdy nie będe lał oleju do dozownika bo chcę robić sam mieszankę


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 31 maja 2015, 18:11 
**

Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:40
Posty: 264
Pojazd: HONDA x8r-s
Jeżeli jest tak jak w Hondzie x8r to zdejmujesz kufer i twoim oczom pod cylkiem powinna się ukazać pompa oleju wraz z linką która idzie do manetki gazy. I tam właśnie przy pompce na pancerzu od linki powinna się znajdować regulacja oleju. Może trochę nie jasno wyjaśnione ale jak zobaczysz na własne oczy będziesz wiedział o co chodzi.

A co do obiegu to za dużo do opisywania, rozkręć cały tył i obadaj jak to wygląda i pomyśl nad rozwiązaniem. Dam ci małą podpowiedź że do zrobienia zamkniętego obiegu może ci się przydać filtr paliwa którym złączysz 2 wężyki. Poszukaj w necie jak to inni zrobili niekoniecznie w sfx i do roboty :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 31 maja 2015, 18:22 
*

Rejestracja: 06 lis 2013, 19:25
Posty: 2
Pojazd: Honda SFX
No właśnie jest linka i ją odkręciłem by wyjąć silnik bo zmieniałem cały silnik i nie pamiętam jak była dokładnie ustawiona a nie chcę zatrzeć silnika co ma zrobione 8tyś tylko bo wszystko ogrynal jak na razie to już mam pusto w dozowniku a na pustym ponoć nie bardzo bo można zatrzeć pompkę a chce robić sam mieszankę




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy