Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 1:06



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 26 cze 2015, 13:38 
*

Rejestracja: 26 cze 2015, 13:18
Posty: 1
Pojazd: honda x8r s
Witam mam problem zmoją honda x8rs z rocznika 99 gdy ją kupiłem jezdzila okolo 65 lecz trzeba bylo wymienic cylinder podobno jakis chinski ale z wysokiej półki tak samo jak tłok bo nie trzymal cisnienia bylo to okolo 1.5 roku temu predkosc byla wtedy tylko 55 wiec 6 miesiecy temu wymienilem wariator na malossi,przeciw talerz na polini oraz dalem nowe rolki i spręzyne koloru zóltego ktore byly w zestawie skoter jezdzi teraz do 60 na poczatku wymienilem wszystko oprocz sprerzyny i jechal 65 po wymienieniu spręrzyny z czarnej na zółtą jezdzi 60 max, na poczatku myslalem ze ten skuter ma poprostu taki v-max lecz widze wszedzie na internecie ze powinna mi jechac okolo 75, bylem u mechanika i tez powiedzial ze z takim setupem powinienem wyciagac te 75, co do blokad to modol jest odblokowany (odcienty kabelek), wydech jest leo vince zx szukalem jakiejs blokady przy tlumniku oraz przy cylindrze i nic nie ma, gaznik jest jakis sportowy nie wiem dokladnie jaki bo nigdzie nie jest napisane,przy wariatorze nie dawalem obraczki wiec tez nie ma blokady.swieca jest prawie ze nowa ma 3 miesiace, sprzegla nie wymienialem ale jest tez pollini nw ile ma, skuter odpala bez problemu jedynie jak jest cieply to musze dodac troche gazu ale mysle ze to jest normalne, gaznik jest ustawiony przez mechanika wiec nie w tym chyba problem,Prosilbym o pomoc co to moze byc jezeli mam doslac zdjecia nie ma problemu.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 02 lip 2015, 13:00 
**

Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:40
Posty: 264
Pojazd: HONDA x8r-s
Przy takim setupie pomyślałbym nad cylkiem malossi 70cc bo na china power 50cc więcej nie wyciągniesz, tak samo gaźnik, jaki jest konkretnie i czy ten sportowy nie jest tak naprawdę "szportowy" z allego po przecenie, jak nic na nim nie pisze to pewnie tak właśnie jest. Seryjnie w x8r montowany był dellorto 12mm jak co.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy