Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:36



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 07 wrz 2015, 18:41 
*

Rejestracja: 31 sie 2015, 14:58
Posty: 1
Pojazd: Malaguti crosser cr1
Witam wszystkich kupiłem ten skuter około miesiąc temu i mam z nim problem na początku myślałem że tak ma być ale teraz jak już bardziej się zacząłem interesować skuterami to zauważyłem że jest to problem a chodzi mi o to że mój skuter ma jakby biegi tzn wyczuwalne są 3 stopnie "biegow"...Na "pierwszym biegu" skuter czuć ma dużo mocy i bardzo dobre przyspienie ale jak już przeskoczy na "drugi bieg" skuter jest osłabiony :cry: ... Dodam tylko że skuter jak był kupiony nie był przeze mnie rozbierany lecz zrobiłem to kilka dni temu i zauważyłem że ktoś nie założył jednego pierścienia na tłok i jeździłem na jednym nie było tego czuć. A co do biegow to jak się zatrzymam czuć nadal ten "drugi bieg" i skuter nie ma takiego przyspienia jak na "pierwszym biegu", lecz gdy zgasze skuter i odpale znów wszystko znow jest jakby na "pierwszym biegu" . Proszę o szybką pomoc i z góry dziękuję.

-- 07 wrz 2015, 19:41 --

Problem rozwiązany przyczyną był wariator był źle złożony ;) Usiadłem nad skutetem i zrobiłem to i owo i doszedłem że to wariator :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy