Dzisiaj jest 23 kwie 2024, 14:33



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 12 lis 2015, 13:03 
*

Rejestracja: 12 lis 2015, 13:00
Posty: 2
Pojazd: TGB ORION 101s
Witam Panowie i panie jestem tu nowy więc proszę o wyrozumiałość . Kupiłem jakiś czas temu TGB Orion 101s no i oczywiście musiałem już prowadzić do mechanika bo się zatarł :/. Ale tu nie o to chodzi. Podczas jazdy skuterem tak ok. 70 km/h skuter gaśnie, normalnie tak jakbym przekręcił stacyjkę tak gwałtownie. I jeszcze docierają do mnie jakieś takie dziwne dźwięki z przekładni jakiś taki hałas. Co może byc przyczyną tych dwóch problemów ? Wał, Tłok oraz cylinder wymieniony . Proszę o pomoc


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 12 lis 2015, 13:07 
Stróż Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 cze 2014, 6:15
Posty: 2090
Lokalizacja: Końskie Świętokrzyskie
Pojazd: Romet RXL 2T, Kawasaki EN500
Ile przejechane?
Jak jeszcze docierasz to za szybko jeździsz. Zwolnij a później się to wszystko ułoży. I jeszcze pytanie, jaki zestaw został założony?


EDIT.
Panowie, zakładając temat o problemach opisujcie dokładniej jaki macie silnik, jaka pojemność, czy 2T czy 4T, co zostało wymienione i na jakie podzespoły. Bo odpowiedź na takie samo pytanie w zależności od sprzętu może być diametralnie różna.




_________________

POZDR robdk
Mój kanał Motogaraż robdk




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 12 lis 2015, 13:27 
*

Rejestracja: 12 lis 2015, 13:00
Posty: 2
Pojazd: TGB ORION 101s
Przejechane jest ok 15 tys. Mechanik się mnie pytał jaki zestaw chce i powiedziałem mu że nie chce tego orginalnego bo mnie na niego po prostu w tej chwili nie stać. I tylko tyle wiem ze założył mi jakiś zamiennik ale ze średniej półki tylko wał orginalny . Ale z tym hałasowaniem i gaśnięciem było też przed awarią. :( I tak się zastanawiam co go jeszcze boli. Skuter to 2T a silnik nie wiem jaki jest bo jestem zielony w tym temacie ale mechanik powiedział że te jeszcze były dobre bo nie chińskie.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy