Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:54



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 15 sty 2016, 14:21 
*

Rejestracja: 10 sty 2016, 0:00
Posty: 2
Pojazd: Honda Sfx
Witam mam hondę sfx i zakupiłem nowy silnik z samego początku nie działał starter nożny bo nie było uszczelki przed zbierakiem jak dobrze to w ogóle nazwałem chodzi mi o tą co jest przed śrubą która mocuje wariator i silnik nie miał iskry z czego co doszedłem to słabo magneto się kręciło i zdjąłem wariator i była tam podkładka metalowa którą wyjąłem i iskra się pojawiła , nalałem mieszanki paliwowej pod świecę i po jakimś czasie kopania odpalił silnik był wyjęty z ramy więc go odrazu zgasiłem i włożyłem go do ramy podpiąłem ssanie wszystkie wężyki itp i znowu skuter nie chce odpalić nalałem znowu trochę mieszanki pod świecę i jak kopałem poleciało trochę dymu z wydechu co z tym zrobić , mam też problem ponieważ na tamtym i jak na tym silniku po podpięciu akumulatora nie reguje w ogóle przycisk odpalania elektrycznego próbowałem z hamulcem itp i nic czego to może być wina bo rozrusznika i bendixa raczej nie myślę nad przekaźnikiem rozrusznika lub źle podpiętych kostek od przycisku , i jaki moduł polecacie odblokowany bo podobno z motoforce i stage 6 działa , proszę o szybką odpowiedź. :cry:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy