Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:48



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 28 lut 2016, 18:50 
*

Rejestracja: 10 sty 2016, 11:35
Posty: 8
Pojazd: Generic Trigger SM
Witam. Posiadam Generic trigger sm 50. Aktualnie mam cylinder Power Force 50 alu, sprzeglo motoforce kevlar, mikuni 16mm, Leo Vince V6. Bardzo fajnie przyspieszenie do 5 biegu. Wbijam piaty bieg i moto nie chce jechac. Zaczyna zwalniac az spadnie z 60km/h do 40 i tak bedzie jechal. Jezeli wbiję piatke z gorki to czuc jak moto chamuje ale chcąc nie chcąc z gorki musi przyspieszyc i wchodzi w rezo i wtedy juz jedzie. Ale... wystarczy podmuch wiatru i zwalnia.
Generic nie miał kompresji (4bary) zostal wymieniony tlok z pierscieniami po wymianie kopnik chodzi meeega ciezej tak samo na jedynce trudno go pchnac ale szczerze mowiac nie czuje roznicy w przyspieszeniu ani v maxie. Przelozenia 14/59 mam jeszcze zebatke 12z do przodu ale to bez sensu wtedy rozpedzi sie do tych 70 i tyle a mocy i tak nie ma nawet jak na 50cc. Wedlug mnie powinien lepiej jechac ale cos jest nadal nie tak.
Ktos ma jakis pomysl?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 29 lut 2016, 19:01 
*

Rejestracja: 29 lut 2016, 18:50
Posty: 2
Pojazd:
Ktos wie ?




_________________

tabletki na wypadanie włosów




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 29 lut 2016, 19:50 
*

Rejestracja: 10 sty 2016, 11:35
Posty: 8
Pojazd: Generic Trigger SM
Chan555 pisze:
Ktos wie ?

Masz moze to samo?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 29 lut 2016, 22:27 
*

Rejestracja: 13 lis 2015, 17:20
Posty: 12
Pojazd: CPI SM
Ja tak miałem w swoim CPI, przestawił się minimalnie zapłon a potem to już w ogóle magneto spadło i narobiło szkody więc sprawdź może to bo wystarczy minimalnie przesunąć i już przerywa, nie ma siły jechać albo przygasa :?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 06 mar 2016, 17:06 
*

Rejestracja: 10 sty 2016, 11:35
Posty: 8
Pojazd: Generic Trigger SM
KamilekPupilek pisze:
Ja tak miałem w swoim CPI, przestawił się minimalnie zapłon a potem to już w ogóle magneto spadło i narobiło szkody więc sprawdź może to bo wystarczy minimalnie przesunąć i już przerywa, nie ma siły jechać albo przygasa :?

Czytalem twoj post ale ja nie mam takich objawow jak ty. U mnie nie przygasa ani nie przerywa, po prostu nie ma mocy przyspieszac.

-- 06 mar 2016, 17:06 --

Problem rozwiązany. Wystarczylo dotrzec tlok wzorsla kompresja i wieksza dysza do gaznika i aktualnie na przelozeniach 14/59 leci 85km/h




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy