Dzisiaj jest 29 mar 2024, 11:52



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 23 mar 2016, 16:23 
*

Rejestracja: 21 mar 2016, 20:23
Posty: 2
Pojazd: Booster mbk
Witam wszystkich forumowiczów :D Problem mam taki ponieważ kupiłem kilka dni temu wszystkim znaną już tu s9 lc. Problem jest taki że kobitka się rozbiła nią :( Kupiłem ją ze względu na swapa do Yamahy Booster mbk :cool: Ale że dzisiaj znajomy zachęcił mnie żebym może zrobił ja siebie bo w boosterce nie ma miejsca ani żadnego schowka :/

Przepraszam za długi wstęp :)
Tyle co wiem o s9 mojej :
Cylinder malossi 70
Dellorto 19
Wariator malossi
moduł sportowy i przekładnie której nawet właściciel nie pamięta ;/
plus dodatek od niego że niby jeździ zbliżone 120km/h


Więc posiadam sporo plastików z których mógłbym złożyć 3 ale oczywiście porysowane i jakieś pęknięcia na niektórych i brak stacyjki i brak kluczyków (umowa oczywiście jest tak samo jak dowód )
brak przedniego koła z tarczą i jakiś tam plastików ale tym nie długo się zajmiemy :D


Teraz was bym prosił pomoc i oczywiście w odsprzedaży części do niego :)

Brakuje mi koła przedniego z tarczą zestaw zamków kluczyków i stacyjki to najważniejsze i OCZYWIŚCIE WYDECH !!!! CHŁOPAK powiedział że był tam wsadzony Tun-ex niebieski więc chciałbym was prosić o pomoc w doborze i odsprzedaży takich części :) Jakby coś Warszawa i Raszyn odbiór osobisty lub kurier


PS:Sztyce dziś wyjąłem bo tylko tyle z przodu zostało rama prosta a sztyce (grzałem i wyprostowałem ) wiem mam nadzieję że nie będę musiał wymieniać jutro zobaczymy czy będzie pasować :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 23 mar 2016, 23:26 
***

Rejestracja: 13 cze 2012, 18:49
Posty: 1126
Pojazd: kymco s9
:?: daj ogłoszenie w ,, kupię" za darmo nic nie ma :lol: , goła felga 30 40 , kompletna ok 90 100 , po tyle chodzą na alle , stacyjka komplet +2 zamki ok 160




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 24 mar 2016, 23:20 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 mar 2014, 16:36
Posty: 447
Pojazd: Kymco Vitality 2t
Mam wydech Romano Full C
Pisz bardzo mocny wydech ! W wasze projekty vicia by Michass znajdziesz tam w postach zdjęcia wydechu :P




_________________

Vicia na Racinguuu :P project by Michaśśś :>
ZAPRASZAM :roll:
viciaa-3-lc-max-port-project-by-michass-t413978.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 25 mar 2016, 11:06 
*

Rejestracja: 21 mar 2016, 20:23
Posty: 2
Pojazd: Booster mbk
wybacz ale nie sądziłem by ktoś pomyślał że bym chciał coś za darmo :o dla mnie od razu było zrozumiała że za pesos :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 25 mar 2016, 19:08 
***

Rejestracja: 13 cze 2012, 18:49
Posty: 1126
Pojazd: kymco s9
No to ok. :D bo myślałem że kolejny kombinatorek , prostowanie , klepanie , taśma klejąca i druciarstwo :mrgreen: , jak chcesz jeżdzić ponad 100 to prostowanie jak mocno pogięte to ryzyko , prostowane a proste fabrycznie to nie to samo na mokrym przy hamowaniu może być niespodzianka ,może warto poszukać prostych naprawa plastików tania nie jest no i zdrowie




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 23 maja 2016, 22:56 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 cze 2009, 0:09
Posty: 194
Lokalizacja: Gabryelin
Pojazd: Kymco Super 9
Tune-Ex nie jest dobrym wydechem z tego co słyszałem. Niby polecany do Kymco albo inaczej produkowany pod Kymco ale jakoś nie widzi, nie czyta i nie slyszy sie nic o tym. w ogóle to jeszcze produkują? Prostym i pewnym rozwiązaniem bedzie Tecnigas Next - R ale zalezy co chcesz z silnika wyciagnąć. 120 w realu to w zyciu to nie poleci powiedzmy sobie szczerze. Ja podpytam się w pewnym warsztacie, jest tam jedna Dziwiątka na części tyle dostała w przód wiec nie wiem jak sztyca wyglada, felga nie ucierpiała nic.




_________________

Kymco Super 9 LC
http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=25392




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy