Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 9:02



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 28 maja 2016, 10:54 
*

Rejestracja: 28 maja 2016, 10:29
Posty: 1
Pojazd: chinol
Witam!

Posiadam chiński skuter Longjia 50cc, 2T.
Przejechałem nim ponad 4000km, zawsze prędkość maksymalna wynosiła 45-50km/h na 3/4 manetki gazu, na całym gazie prędkość nie wzrasta, tylko obroty słychać większe.
Ponad rok temu kupiłem niby odblokowany moduł, po założeniu wiele się nie zmieniło, jedynie z górki nie odcina mi przy 45km/h tylko ledwo ledwo wyciąga ponad 60km/h.
Od tamtego czasu jeździłem nim bardzo sporadycznie gdyż zdałem prawo jazdy. Teraz chciałbym jeszcze spróbować coś z niego wycisnąć i tu nasuwa się moje pytanie, a mianowicie gdzie jeszcze mogę mieć blokady w moim skuterze? Dodam, że na kolanku mam odnogę i gumową rurką spaliny były prowadzone spowrotem do filtra powietrza, ale ściągnąłem ją z filtra i teraz bierze sobie tylko czyste powietrze a rurka jest wystawiona do tyłu jako powiedzmy "druga końcówka wydechu" :D
Czytałem co nie co o tych blokadach i jedyne co mi się wydaje że może mi tak ograniczać prędkość to ta jakaś blokada na wariatorze? Nie znam się na tym za bardzo, ale na zdjęciach widać jakby pierścionek grubości 1-1,5mm który lata tam sobie po tej tulejce jak chce. Czy pozbycie się go zwiększy vmax?

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Z góry dzięki wielkie za odpowiedź! :D

Pozdrawiam serdecznie ! :D

Nie wiem czy napisałem w odpowiednim miejscu, w razie czego proszę o przeniesienie tematu.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy