Dzisiaj jest 29 mar 2024, 1:25



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 29 maja 2016, 17:29 
*

Rejestracja: 29 maja 2016, 17:15
Posty: 2
Pojazd: Honda Wallaroo pk50
Witajcie
Mam pewien problem z moją hondziawą, zaczne od początku:
Jak ją kupiłem jechała 50
Potem miałem małą awarię, przez chwilę zabrakło iskry nazbierało się paliwa, załapało i wysadziło mi uszczelke pod głowicą.
Się okazało własnie ze to przez świece i jak zmieniałem uszczelke to głowica była BARDZO lekko przykręcona, dosłownie małym palcem mogłem odkręcić.
Po wymianie części (uszczelki i świecy NGK B8HS) zaczą mi jechac 60 i lepsze pszyspieszenie, ale potem z jakies 55
Po tygodniu znowu walneła swieca...
Podobno była za zimna ale też miałem chyba zle wyregulowany gaznik bo srubka od powietrza ( mieszanki) była wkręcona na maksa no i swiece były zawsze mokre i czarne. Ostatnio naprawiłem te swiece ngk b8hs i wyregulowalem gaźnik, teraz swiece są suche ale i tak zamówiłem nowe dedykowane do tego modelu ngk b6hs.
No i teraz, ten mój słaby v max, czemu jest taki a nie inny? Przez stara regenerowaną świece czy moze jeszcze musze wyregulawać gaźnik? Dodam że przy 50km/h mam jeszcze torchę zapasu w manetce lecz jak dodam przy tych 50km/h to sie nie rozpędza ani nie zwalnia tylko "buczy" jakby obroty były troszkę nizsze i przytłumione?
Pomoże mi ktoś? z góry dzięki




_________________

Honda wallaroo pk 50 2t

Kit airsal sport 50cc
Rolki Artek 6,8gr
Wydech conti chr "long"
Gaźnik seria dysza 75


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy