Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:50



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
Post: 30 maja 2015, 22:42 
*

Rejestracja: 10 kwie 2014, 8:33
Posty: 2
Pojazd:
Ja bym polecił Wam Bezcenny dar, ostatnio oglądałem, trochę łzawy, ale jeden z najlepszych w mojej opinii filmów jakie wyszły w 2013 bodajże. Minusem jest to, że praktycznie zakończenie znane wszystkim już od połowy filmu, ale który film tak nie ma :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 31 maja 2015, 0:28 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2009, 15:26
Posty: 2647
Pojazd:
Poltergeist ? Nie oglądałem ani tego nowego ani starego, bo chyba od paru dni w kinie co ? :) .
Horrory oglądam tylko w dzień :mrgreen:

gena ok odpalę sobie po południu :) .




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 31 maja 2015, 10:57 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lip 2009, 15:20
Posty: 1275
Lokalizacja: SkiernieVice
Pojazd: GOLFS ROYCE TRZECI
Revo pisze:
bo chyba od paru dni w kinie co

No własnie jest w kinach i tak kumpel mi mówi żebym pobrał ( tylko hd + napisy )
wchodzę na stronę mojego ulubionego kina* (TPB) a tam jakiś z 82' mi wyskaje no to to pobieram, a to jakiś stary z portugalskim językiem :lol:, ale szybciutko jeszcze raz i już dobrą wersje znalazłem.

PS
Do czego to doszło.
Przez internet "po kablu " nie pobieram bo porty w ak. zablokowane, a ze rodzice na bogatkowaci wzieli jakąs oferte w palju z internetem (wychodzi po 30 zł) to pobieram na tel w ok 20 min.
XIX wiek...

*Jeszcze wygodniejszy jest popcorn time, ale wiecej transferu idzie




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 31 maja 2015, 12:24 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2009, 15:26
Posty: 2647
Pojazd:
Niestety nie mogę pobierać w de bo przychodzą duże kary :D ..
Dobrze mi się ogląda online na cda.pl. jest praktycznie wszystko. :mrgreen:

Ps. Gdzieś był Jajecko jak ciebie nie było . :P

-- 31 maja 2015, o 12:24 --

Ten stary Poltergeist... wyłączyłem w momencie gdy drzewo porwało dzieciaka. :mrgreen:




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 31 maja 2015, 12:36 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lip 2009, 15:20
Posty: 1275
Lokalizacja: SkiernieVice
Pojazd: GOLFS ROYCE TRZECI
Revo pisze:
Niestety nie mogę pobierać w de bo przychodzą duże kary

Zachód taki piękny <3

O Paaanie Studia
Tyle czasu potrzeba na nie ze brakuje doby :mrgreen: :twisted:
Teraz mam 3 dni zajęc w tygodniu to siedzę na zajęciach po 9 godzin, a jeszcze trzeba mieć czas na inne rozrywki studenckie :twisted:
a teraz niedawno sie juwenalia skończyły już wogóle- pierś z kurczaka mi sie popsuła bo nie miałem czasu jej zrobić na obiad ( 6 dni leżała) :mrgreen:


I nie zapomniany tekst kumpla na wykładzie z zarządzania ( zarządzenie na MiBM :lol:)
Ja to ni mom czasu sie ogolić ( fakt z tydzień sie nie golił), a ten mi o nauce będzie gadał :mrgreen:
Żeby nie było Oftopu za duzo to coś o kinematografii niezależnej:)
Co miało być robione w tamtym roku :lol: :
http://zapodaj.net/20479d267e0f3.jpg.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 31 maja 2015, 20:08 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2009, 15:26
Posty: 2647
Pojazd:
Czyli studenckie życie Cię pochłonęło . :mrgreen:

Jestem w trakcie oglądania Niezniszczalnych . :) zapowiada się dobrze więc raczej polecam !




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 03 cze 2015, 12:09 
*

Rejestracja: 10 kwie 2014, 10:48
Posty: 4
Pojazd:
Hannibal. Po drugiej stronie maski
Podczas wojny młody Hannibal Lecter traci rodzinę i ucieka do Francji, gdzie pod okiem Lady Murasaki odzyskuje równowagę. Bolesne wspomnienia wciąż go jednak prześladują.
Super film, szczególnie ta część:-)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 03 cze 2015, 12:37 
*

Rejestracja: 10 kwie 2014, 10:32
Posty: 3
Pojazd:
Ja ze swojej strony polecam Pocałunek smoka, stare, ale jare:-) Chiński policjant, Liu Jian, przybywa do Paryża, by prowadzić śledztwo wraz z tamtejszymi służbami. Kiedy zostaje wrobiony w morderstwo, pomaga mu przypadkowo poznana prostytutka, Jessica.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 24 cze 2015, 19:21 
*

Rejestracja: 10 kwie 2014, 17:33
Posty: 3
Pojazd:
Wczoraj oglądałem "The Guest". Bardzo dobry. trochę niedoróbek scenariuszowych ale ogólnie super gra głównego aktora, wyśmienita muzyka (jak dla 40 latka), niezły klimat. Polecam. żaden inny film z 2014 ode mnie na filmweb nie trzymał 8/10. Girl Gone (7/10) za zbyt dużą ilością niedorzeczności scenariuszowych.
Ostatnio oglądany Another Earth (ale to chyba z 2011)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 24 cze 2015, 20:12 
*

Rejestracja: 10 kwie 2014, 14:18
Posty: 5
Pojazd:
To ładnie jak taki oglądałeś. Ja jedynie mogę powiedzieć, że wczoraj to chyba na polsacie oglądałem film Zodiak. Całkiem dobry chociaż i tak wersja z roku 2005 mi się bardziej podobała i na mnie wywarła jakieś lepsze wrażenie. Z nowszych filmów to wiadomo szybcy i wściekli 7.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 03 wrz 2015, 16:44 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 wrz 2009, 8:12
Posty: 1770
Lokalizacja: Warka
Pojazd: Insignia B
Pozwoliłem sobie zrobić odkop bo ostatnio trafiłem na niezły film produkcji naszych wschodnich towarzyszy :mrgreen: jak ktoś lubi filmy wojenne to Bitwa o Sewastopol nawet dobrze się prezentuje może to nie jest jak w produkcjach USA, ale ruscy pod innym względem się postarali :twisted:




_________________

toyota-corolla-1-6-dual-vvt-i-by-razor99-t323266.html Corolla by Razor
corolla-ts-by-razor99-t415180.html Corolla TS by Razor




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 12 paź 2015, 0:19 
*

Rejestracja: 12 paź 2015, 0:14
Posty: 2
Pojazd:
Ja polecam Wiek Adaline z tego przedziału czasowego jak w temacie




_________________

http://europa.eu/youreurope/business/funding-grants/access-to-finance/index_pl.htm




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 29 gru 2015, 13:51 
*

Rejestracja: 29 gru 2015, 13:47
Posty: 2
Pojazd:
Ja polecam ze swojej stronie film Marsjanin albo Więzień labiryntu Próby ognia dwa filmy godne polecenia jak dla mnie :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 06 sty 2016, 22:27 
*

Rejestracja: 06 sty 2016, 22:24
Posty: 2
Pojazd:
Ja ogladalem dzisiaj 21 jumpstreet i 22 jumpstreet ;) Polecam każdemu sprawdzić kto lubi komedie, mi bardzo przypadly do gustu.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 16 sty 2016, 23:08 
*

Rejestracja: 13 sty 2016, 21:53
Posty: 3
Pojazd:
polecam ostatni film tarantino - nienawistna osemke, dobry kawalek kina ;)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 22 sty 2016, 12:28 
*

Rejestracja: 22 sty 2016, 12:27
Posty: 1
Pojazd:
Również oglądałem ten film co kolega wyżej i muszę polecić ze swojej strony :) Naprawdę świetna sprawa do tego czekam teraz na nowego pitbulla mam nadzieje ze bedzie to dobry film.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 09 lip 2016, 21:20 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2009, 15:26
Posty: 2647
Pojazd:
Witam, odkop. :)


Macie coś z nowości 2016 wartego uwagi? Z tych ''świeżych'' oglądałem tylko pitbulla nowe porządki :) .




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 10 lip 2016, 12:26 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 lip 2016, 21:51
Posty: 24
Pojazd: Gilera Runner 2003 LC 70cc
Ja ze swojej strony mogę polecić kilka seriali dla osób, które chcą oderwać się od nudnej rzeczywistości:

Supernatural - jak dla mnie kładzie wszystkie (opinia subiektywna), serial opowiada o dwóch braciach, którzy dostrzegają "więcej", niż typowy "szary" człowiek, walczą ze złem, ratują świat. Aktualnie jest 11 sezonów, przez pierwszy trzeba jakoś przebrnąć, od drugiego jest ok, ale od trzeciego już urywa du*ę :cool: Jak dla mnie jest przekozacki :mrgreen:

Lucyfer - serial trochę kryminalny, głównie czarny humor, który też urywa... :mrgreen:

Limitless - oglądałeś film "Limitless / Jestem bogiem"? Tak ten o tabletce NZT. Serial jest kontynuacją filmu, ale ma tylko jeden sezon.

Agenci Tarczy - jeśli jesteś fanem Marvela nie zawiedziesz się :wink:

Flash - serial od DC Comics, opowiada o chłopaku, który na skutek wybuchu akceleratora cząsteczek zyskał moc, przez którą stał się najszybszym człowiekiem na świecie, po czasie okazuje się, że nie on jedyny, różni bohaterowie, różne moce, no i oczywiście antybohaterowie.

Constantin - też dobry serial, przypominający delikatnie Supernatural, bardziej skupiony ku walce z demonami (ale to nie jest prosty serial o księżach i egzorcyzmach..), główny bohater to kozak, który też ma swoje mroczne strony..

Aktualnie oglądam Grimm, w oczekiwaniu za następnym sezonem Supernatural. Grimm to bardziej mroczny serial (choć nie tak bardzo), oparty o baśnie, też potrafi urwać, ale ma i takie odcinki, na których zdarza się zasnąć.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy