Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 23:21



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 08 sie 2016, 21:28 
*

Rejestracja: 08 sie 2016, 21:17
Posty: 1
Pojazd: Aprilia sr mhr
Witam. Mam problem!. Dokładniej: Zmieniałem dawkę, paliwa i podczas wyciagania iglicy wypadła mi ta zawleczka do ustawiania, no i teraz nie wiem, jak było, mam zawleczkę najwyżej, i teraz chcę wrócić do orginalnych ustawień. i właśnie nie wiem jak to było. 2. Pytanie. to czy poprzez regulację obrotów skuter traci na mocy? jeśli tak, to prosiłbym o napisanie jak powinno się je ustawić. bo mam sprężynkę do końca wkręconą. ;)> Skuter aprilia mhr// Z góry dziękuję ;0


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 09 sie 2016, 13:52 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2009, 9:22
Posty: 567
Lokalizacja: Lublin
Pojazd: Gilera Runner SP 50
Co do pierwszego nikt Ci nie napisze, ponieważ nie znamy przeszłości gaźnika - najpopularniej jest ustawiane na środku.
Tak, poprzez regulację skuter traci na mocy - piszemy o złej regulacji, o której wspomniałeś.
Wkręcona na maxa śrubka mieszanki oznacza maksymalnie bogatą mieszankę, tj. bardzo mokrą świecę, złe wkręcanie się na i z obrotów, okropnie duże (niewykorzystane) spalanie.
Poradników co do ustawiania masz mnóstwo i wszystko zależy od tego czy masz obrotomierze lub kogoś ze świecą Colortune :wink:
Jeśli nie masz żadnej z tych rzeczy, wówczas musisz sugerować się własnym słuchem oraz sprawdzaniem koloru świecy - będzie trochę trudno i lepiej to komuś oddać.
Zbyt bogata mieszanka wyczerpie Ci portfel, zaś zbyt uboga doprowadzi do zatarcia cylka i naruszy go jeszcze bardziej.




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 10 sie 2016, 11:27 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lip 2016, 17:53
Posty: 37
Pojazd: zip 50
@endriu to niezle glupoty gadasz :D regulacja gaźnika to nic trudnego, wystarczy ci jakiś poradniczek i sam ustawisz spokojnie :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy