Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 2:46



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 01 wrz 2016, 13:14 
*

Rejestracja: 01 wrz 2016, 12:48
Posty: 2
Pojazd: Zipp pro 50
Witam, mam problem z moim zippem pro 50 z silnikiem 139fmb. Zaczęło się to tak, że po przejechaniu odległości około 6 km skuter na prawie pełnej manetce jakby stracił iskrę, nie chciał jechać. Zjechałem i zatankowałem, myśląc że skończyło się paliwo. Okazało się, że chodzi ale tylko gdy dodam ok. 1/4 gazu, nieco dalej zaczyna się dławić a potem gaśnie całkiem. Sprawdzałem wszystkie kabelki, czyściłem i regulowałem gaźnik, zmieniałem świecę na nową oraz kilka używanych, sprawdzałem zawory i regulowałem je, na kompresji też nic nie stracił. Cylinder zmieniłem na stary, dobry ale wymieniłem go przy okazji kiedyś. Nie mam pojęcia co może z nim być, może ktoś z was mi pomoże. Napięcie z cewki przy około 3 tys. obrotów wynosi jakieś 0,16V, ale nie jestem pewien czy dobrze sprawdzałem, bo na wolnych obrotach gasł po przystawieniu miernika. Z góry dzięki za pomoc.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 01 wrz 2016, 17:04 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sie 2015, 10:28
Posty: 283
Lokalizacja: Protowo (Warmińsko-Mazurskie)
Pojazd: Rower z silnikiem 66cc
Imię: Jacek
Nagle Ci się tak zadziało ? Bo wygląda to na brudny / źle wyregulowany gaźnik.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 02 wrz 2016, 17:13 
*

Rejestracja: 01 wrz 2016, 12:48
Posty: 2
Pojazd: Zipp pro 50
ChinaPower pisze:
Nagle Ci się tak zadziało ? Bo wygląda to na brudny / źle wyregulowany gaźnik.
Tak, zupełnie nagle, jadę sobie i nagle buuuuuu, jakby stracil iskrę. Czyściłem gaźnik, próbowałem regulować ale to nic nie dało.

-- 02 wrz 2016, 18:13 --

Miałeś rację, wsadziłem inny gaźnik i jakoś chodzi, ale problem w tym, że nie mam do niego tej góry którą się przykręca (przez którą idzie linka gazu). Próbowałem czyścić i regulować tamten już 4 razy różnymi sposobami. Czy możliwe, że uszkodziła się jakaś mebmrana czy coś takiego?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy