Dzisiaj jest 23 kwie 2024, 7:41



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Yamaha Jog RR
Post: 06 paź 2016, 20:06 
*

Rejestracja: 06 paź 2016, 19:16
Posty: 1
Pojazd: Yamaha Jog RR
Witajcie, mam kilka pytań. Otóż mam skuterka Yamaha Jog RR (LC) seria.
W przyszłości jak bd miał remont, rozmyślam nad tym zestawem:
Cylinder: Top Perfomances Trophy 50 (pytanie: Czy trzeba wymieniać gaźnik, dysze ? Czy ten cylinder nadaje się pod wydech, który podam niżej?[może jakieś wasze przykłady, np. inny cylinder(chcę zostać przy 50cc])
Wał: Top Racing Standard
Wydech: Tecnigas Trek Chrom
Mam:
sprzęgło seria(i czy trzeba by było wymieniać sprężynki do tego wydechu ?(na jakie)
Wariator: Stage6 Sport Pro +sprężyna centralna medium, rolki 5g(pytanie:Czy ten wariator bd dobry do powyższego wydechu?)
obecnie mam wydech LeoVince Touring
Powiedzcie co musiałbym wymienić, regulować pod Tecnigasa TREK.
Możecie podawać swoje propozycje dot. innego wydechu, rozmyślam też nad S6 Pro replica, ale nwm czy bd pod ten cylek pasował. Także proszę o waszą opinie :)

PS. jeżeli piszę w złym dziale to proszę o przeniesienie :)


Mam pytanko jeszcze ostatnie, mój problem inny tkwi też przy wariatorze. Mam kopke i zabierak.. jeżeli założę wariator z Stage6 to mi trze zabierak o kopke i nwm jak zniwelować ten problem, są może jakieś zabieraki o cieńszej warstwie aby nie tarły ? mam oryginalny, o to też bym prosił jakąś propozycję( musi być cieńszy albo coś w ten deseń od oryginalnego) Dzięki za przeczytanie ;)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy