Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 15:10



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 08 paź 2016, 18:04 
*

Rejestracja: 08 paź 2016, 18:00
Posty: 2
Pojazd: dt80
Witam, mam crossa 125, 4T 139FMB (lub podobny) 2 lata temu z pewnego powodu musiałem go zostawić, jezdził do samego końca nigdy! sie nie psuł !, Teraz po ok 2 latach (pojazd z 2009r) przyszedł czas na odpalenie... Wymieniłem olej, świecie, dogłębnie wyczyściłem gaźnik, dałem oring łaczący dolot do cylindra z gaźnikiem, stary popękał. I wlałem benzyne! dobra kopie 0 reakcji po około 100kopach zaczął kręcić po 2 razy wałem, i koniec po kolejnych 150 kopach JEST! zapalił, trzymam na FULL manetce bo zgasnie... i wkońcu zgasł dupem z gaźnika, kopie znów (kopie bez sannia na sanniu nie ma mowy o nawet zakręceniu wałem) I strzela z gaźnika, ale z nów zapala i dalej tak samo... A myślę ustawię manęte na full nie pochodzi może musi się rozgrzać itp... przychodzę za 10 min i myśle Hmmm no kurde nadal tak samo kręci .... myślę jak nie odapla na ssaniu to może jak działa to przełącze... noi zgasł... dobra odpalam znów! I Chyba działa !! kreci jak się ma krecić reaguje na manetę jak żyła No bajka! ale bajka trwała 20sec i dupppp z tłumika i koniec, teraz to nawet odpalić nie chciał musiałem czekać ok 15min... i znów odpalił... miał tak że przy dodaniu gazu strzelał z gaxnika, ale jużtak sięniedzieje strzela ale nie zawsze... z tłumnika żadko strzela Dodam że jak strzela z gaźnika strzela benzyną!, :evil:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 08 paź 2016, 19:53 
**

Rejestracja: 29 kwie 2010, 5:46
Posty: 214
Lokalizacja: Rybnik
Pojazd:
Zaworki wyreguluj :).




_________________

SCOOTER TUNING IS NOT A CRIME!!!
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 10 paź 2016, 21:29 
*

Rejestracja: 08 paź 2016, 18:00
Posty: 2
Pojazd: dt80
0,05 ssący 0,07 wydechowy nic się nie.zmieniło




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy