Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 8:45



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
Offline
Post: 19 maja 2016, 13:44 
***

Rejestracja: 31 sie 2015, 10:02
Posty: 929
Lokalizacja: Gliwice
Pojazd: Aprilia RS 125
Imię: Kamil
A ja mam C4 i sobie chwale :p


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 27 maja 2016, 15:44 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 kwie 2011, 16:30
Posty: 253
Lokalizacja: Wałbrzych
Pojazd: PIAGGIO TPH/KTM SX 85
Siemka mam gotowego posta z up'ami ale cos mi mieloch w tej Kanadzie szwankuje i nie moge dodać bo jakis błąd jest

-- 23 maja 2016, o 01:24 --

No to sa i zdjęcia przepraszam za jakos ale babcia w Polsce robiła bo ja nie mam jak :/ Emil jak widzisz twoje wlepki ktore wygrałeś 2 lata temu w lipcu do ciebie dotrą :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Czekam jeszcze na przednie koło 13 cali od Nrg oraz na komplet plastików i lamp . Ramą bedzie piaskowana i malowana proszkowo

-- 27 maja 2016, o 15:44 --

Siema mam kolejne up'y chodz zainteresowanie małe to poprowadzę projekt do końca sam dla siebie

Pasek malossi
Sprężyna stage6
Ściągacz magneta
Blokada wariatora
Podkładki do regulacji długości tulei wariatora

Zdjęcia
Obrazek

Obrazek




_________________

Zajrzyj i zostaw swoją opinie TPH NoWa DuSzA
Obrazek
Zajrzyj i zostaw swoją opinie TPH NoWa DuSzA




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 27 maja 2016, 22:03 
*****

Rejestracja: 24 sty 2013, 15:17
Posty: 2494
Lokalizacja: Wałbrzych
Pojazd: E46/ Vega swap Piaggio 125
Mordo nie łam się, nie masz "ałeroksa" z nadkolem i lusterkiem F1 więc co Ty chcesz tu mieć zainteresowanie? Przecież robisz TPH od podstaw na fajnym secie a ludzie wolą ałeroksy z nadkolem i f1 więc nie spodziewj się cudów :)

Ludziska zachęcajdzie go do dalszych prac bo na prawdę wkłda mega dużo czasu i pieniążków w projekt




_________________

Zapraszam do obejrzenia mojego swapu, kiedyś siedział chiński 4t,następnie minarelli horizontal a teraz piaggio 125cc

post2459516.html#p2459516

maciej3290 pisze:
Prawda taka ,że doniczka była pełna i do baku się spuścił i mu dysze zalepiło




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 28 maja 2016, 20:42 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 mar 2014, 16:36
Posty: 447
Pojazd: Kymco Vitality 2t
Haha smiejemy sie z tego ale to prawda... Społeczeństwo takie jest ... nie masz roxaaa nie masz zainteresowania.. :| masz roxa multum ludzi ... wiem jak jest jeźdżę po zlotach itp.Ale musze sie pochwalic haha osmieszyłem 5 roxów w Tarnowie jak byłem haha woleli ludzie vitke jak podjechałem :P
NO ale nie przyjmujjj się ! Składaj rób tjuunujj robisz to dal siebie i ty masz byc zadowolony i Cb ma to cieszyc :D Pozdrawiam :)




_________________

Vicia na Racinguuu :P project by Michaśśś :>
ZAPRASZAM :roll:
viciaa-3-lc-max-port-project-by-michass-t413978.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 28 maja 2016, 22:31 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lut 2015, 19:34
Posty: 434
Lokalizacja: Szczecin
Pojazd: Aprilia SR
Roxy są przereklamowane :( Osobiscie wole dobrze zrobiony skuter niz roxa . Sam robie apke od zera i zainteresowanie srednie . Działaj jestem ciekawe efektu




_________________

Aprilia Sr'ka By Macieek
aprillia-sr-50-70-by-macieek-nowe-lampy-t415051.html
Wpadniesz do Sr'ki ?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 05 cze 2016, 19:21 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 kwie 2011, 16:30
Posty: 253
Lokalizacja: Wałbrzych
Pojazd: PIAGGIO TPH/KTM SX 85
Siema Dzieki wszystkim za dobre słowa motywuje to troszkę wiec dodam ze jutro bedzie wysłana jedna z najważniejszych paczek optycznych kto zgadnie co w środku ?

-- 5 cze 2016, o 18:53 --

Siema Ffilipp16 dobrze lecisz :
Siemanko stary wlasnie wpadły up'y nikt nie chce zdjec duża paczka z wyglądu oraz jeszcze kolejna paczka z scooterkingz zdjec nikt nie chce ani wiedzieć o przyszło wiec wkleję w przyslzym tygodniu zdjęcia oraz uaktualnienie setup małego potworka




_________________

Zajrzyj i zostaw swoją opinie TPH NoWa DuSzA
Obrazek
Zajrzyj i zostaw swoją opinie TPH NoWa DuSzA




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 05 cze 2016, 20:39 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lut 2015, 19:34
Posty: 434
Lokalizacja: Szczecin
Pojazd: Aprilia SR
Dawaj zdj paczki ziom !! Śledze i podziwiam tyle hajsu pakujesz a zainteresowanie male :/




_________________

Aprilia Sr'ka By Macieek
aprillia-sr-50-70-by-macieek-nowe-lampy-t415051.html
Wpadniesz do Sr'ki ?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 05 cze 2016, 22:06 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 kwie 2011, 16:30
Posty: 253
Lokalizacja: Wałbrzych
Pojazd: PIAGGIO TPH/KTM SX 85
Wynalazca dzieki wielkie tez bacznie śledzę twój bo mamy podobne plany moj w gorszym stanie chwilowo ale tez tak planowałem jak ty gdy to mama miała pomagać z budowa skuta a ze mieszkam za granica i pracuje to mam trochę sianka na skuter który chciałem zrobic i zrobię .

W okolicach 15 lipca bedzie mozna oczekiwać first run i oczywiscie masę filmików z jazdy i zdjec z pracy jak i po pracach na zachętę zarzucam co leci z scooterkingz

Obrazek

Od razu dodaje ze firma z której wzialem łożyska jest mało znana zeby zaraz nie było ścisku pośladków łożyska stejdza jak i łożyska naraku sa produkowane przez SKF wiec czemu przepłacać !

Łożyska wybrałem z luzem C4 ogólnie paczka taka bardziej z szczegółami bez których ani rusz :D

Zdjęcia pacZki z częściami optyki dodam na dniach :D
Myślałem nad otworzeniem fp na Facebooku tam by temat odrzyl napewno gdybym wrzucał każdego up'a po koleji ;) chce zeby skuter był uznany jako dobry projek u niektórych tunerów nie moge byc ma tegorocznym SWP niestety ani nie mam czasu na zabawę z customami a były plany a dwa ze przy dużej oglądalności łatwiej bedzie pyrtka sprzedać ale moze zostanie jako zabytek ludzkości zakupie pare czesci na zapas i bedzie leżał a ja zakupie cos nowego na projekt tym razem na jakiegoś big bora mhr 94ccm oczywiscie zostanę przy piaggio gdyż zauwazylem ze ta jednostka wymiera oprócz sr factory i Nrg POWER




_________________

Zajrzyj i zostaw swoją opinie TPH NoWa DuSzA
Obrazek
Zajrzyj i zostaw swoją opinie TPH NoWa DuSzA




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 05 cze 2016, 22:49 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lut 2015, 19:34
Posty: 434
Lokalizacja: Szczecin
Pojazd: Aprilia SR
Też planuje stworzyć FANPAGE ale zbytnio nie mam czasu i malo upow daje :/ jeszcze wyjezdzam do Szwecji na wakacje na quada tyrac to juz wgl :/ ale Fb fajna sprawa ale trzeba miec czas . Ja za apke mialem propozycje w takim stanie 1800zl ale koncze ja tak samo ty kończ TPH :)




_________________

Aprilia Sr'ka By Macieek
aprillia-sr-50-70-by-macieek-nowe-lampy-t415051.html
Wpadniesz do Sr'ki ?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 11 cze 2016, 15:04 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 kwie 2011, 16:30
Posty: 253
Lokalizacja: Wałbrzych
Pojazd: PIAGGIO TPH/KTM SX 85
Siemka mam kolejnego up'a jest nim poprzednio ujawniona paczka z scooterkingz :D
Zawartość paczki :

ŁOŻYSKA SKF C4 z uszczelniaczami
ŁOŻYSKO IGIEŁKOWE - TOP RACING
LINKA ROLLGAS-ŁĄCZNIK - RMS
LINKA ŁĄCZNIK-GAŹNIK - RMS
LINKA PRĘDKOŚCIOMIERZA - MOTOFORCE
PRZEWÓD PALIWOWY ZIELONY NEON 1M - MOTOFORCE
ZABEZPIECZENIA SWORZNIA DWA ROZMIARY ;)

Czas na fotkę :

Obrazek


Posiadam także zdjęcia paczki optycznej której nikt jeszcze nie próbował odgadnąć a jest łatwa jak budowa cepa :D ale ze zdjęcia sa kiepskiej jakości i w sle jest moj kochany dziadek bez koszulki poczekam na lepsze zdjecia ;) w poniedziałek wyrusza do mnie wariator stage 6 sport pro podobno fajnie sie reguluje przy replice oraz gaznik 19 TEC RACING NA SSANIE RĘCZNE kolka 13 od Nrg co prawda mam felgę na tył o ile dobrze pamietam rozmiar 110 na bębnie ale z złe założona i zjechana oponka wiec mozliwe ze wpadnie komplet kołek przód tyl oraz lagi w dobrym stanu i pare darmowych gratów oś Nrg mc1

-- 10 cze 2016, o 01:00 --

Sory za PPP planuje jeszcze wrzucić do wyglądu budzik od Nrg mysle ze siadło by zacnie obrotomierz i lepszy wygląd oczywiscie mowa o liczniku od sport series :D i tu pytanie da rade zamontować termometr w skuterku jak iż jest to DR.EVO chłodzony powietrzem żeliwny cylinder napewno bedzie deptany ( od ponad 2 lat nie śmigalem na moto ) trzeba bedzie kontrolować temperaturę pytanie co polecacie ?

-- 11 cze 2016, o 15:03 --

Lece z postami sam dla siebie w takim tempie ukończę zbieranie UP'ow w 2 tygodnie :D

no to tak dnia dzisiejszego zamówiłem 2 większe paki jedna z optyki druga z mechaniki :D
Mam farta co do czesci i cen jak bedzie zainteresowanie to zdradzę na koncu ceny wszystkiego i podlicza ile mnie wyszło :D dzisiaj chyba jeszcze zdjecia poprzedniej paczki wpadną jak babcia sie uwinie :D

-- 11 cze 2016, o 15:04 --

Lece z postami sam dla siebie w takim tempie ukończę zbieranie UP'ow w 2 tygodnie :D

no to tak dnia dzisiejszego zamówiłem 2 większe paki jedna z optyki druga z mechaniki :D
Mam farta co do czesci i cen jak bedzie zainteresowanie to zdradzę na koncu ceny wszystkiego i podlicza ile mnie wyszło :D dzisiaj chyba jeszcze zdjecia poprzedniej paczki wpadną jak babcia sie uwinie :D




_________________

Zajrzyj i zostaw swoją opinie TPH NoWa DuSzA
Obrazek
Zajrzyj i zostaw swoją opinie TPH NoWa DuSzA




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 11 cze 2016, 18:16 
**

Rejestracja: 12 cze 2014, 18:21
Posty: 436
Pojazd: Kymco Vitality
Obserwuje temat i moge smialo powiedziec, ze sie nie obijasz




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 11 cze 2016, 22:34 
*****

Rejestracja: 24 sty 2013, 15:17
Posty: 2494
Lokalizacja: Wałbrzych
Pojazd: E46/ Vega swap Piaggio 125
No mam nadzieję że te zaszczyt first run mnie nie ominie a nawet jak bd w trasie to może uda się że po tym obczaję na żywo co to potrafi :) Mordo grubo lecisz oj grubo




_________________

Zapraszam do obejrzenia mojego swapu, kiedyś siedział chiński 4t,następnie minarelli horizontal a teraz piaggio 125cc

post2459516.html#p2459516

maciej3290 pisze:
Prawda taka ,że doniczka była pełna i do baku się spuścił i mu dysze zalepiło




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 17 cze 2016, 11:15 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 kwie 2011, 16:30
Posty: 253
Lokalizacja: Wałbrzych
Pojazd: PIAGGIO TPH/KTM SX 85
Siemka długo mnie nie było ale pracuje po 10 godzin dziennie a 14 jestem poza domem mam up'y narazie wrzucam jednego bo jestem w drodze do roboty na weekend zaktualizuje temat ;)


WARIATOR STAGE6 SPORT PRO


Obrazek
Obrazek
Obrazek

Teraz pytanie jak celować w regulacje bo nie wiem jakie rolki sprężynę i sprężynki

Sprężynę mam stejdza medium
Sprężynki sprzęgła mam 3 rodzaje czerwone zielone żółte malossiwg chyba
Gaznik juz leci MOTOFORCE black edition 19 jakie dysze kupić do regulacji ?
Jakie rolki ? I jaka sprężynę jeszcze dobrać ?
Wydech jak na razie to stejdz pro replica niby regulacja z tym wariatorem idzie ja marzenie :D




_________________

Zajrzyj i zostaw swoją opinie TPH NoWa DuSzA
Obrazek
Zajrzyj i zostaw swoją opinie TPH NoWa DuSzA




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 17 cze 2016, 17:09 
Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 wrz 2004, 16:41
Posty: 2430
Lokalizacja: Poznań
Pojazd: Gilera Stalker
Super! Zapraszam do mojego projektu:
speedfight-ii-by-tec-uwaga-konkurs-z-nagrodami-t417688.html




_________________

Sklep internetowy z częściami i akcesoriami do skuterów / motorowerów / motocykli
WWW.SKLEP.MIELOCH.PL

Szukasz części oryginalnych Aprilia / Derbi / Gilera / MBK / Peugeot / Piaggio / Vespa?
Jeżeli tak napisz na oe@mieloch.pl !




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 07 lip 2016, 3:50 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 kwie 2011, 16:30
Posty: 253
Lokalizacja: Wałbrzych
Pojazd: PIAGGIO TPH/KTM SX 85
Siemka tak jak mówiłem niedziela wolna także przysiadam wieczorkiem do dodania up'a dla ciekawych u mnie dopiero 20:51 ;) Mam dla was cały set co juz zakupione co jeszcze leci :D dziadek zrobił dla was nawet przymiarkę koła gdyż sie przestraszył ze nie bedą pasowały haha


OPTYKA

Koła 13 Nrg
Komplet lamp i kierunkowskazów
Plastiki
Pokrywa - sa w garażu jakies dwie stare
Licznik chyba od Nrg sport series wpakuje zeby obrotomierz był

MECHANIKA

Cylinder - DR EVO 71cc z nowym tłokiem 48,00
Gaźnik - 19 MOTOFORCE black edition - w pon bd wyslany
Wariator - STAGE 6 Sport pro
Pasek - Malossi X-Special
Wał - TOP RACING RACE HQ
Sprzęgło - MALOSSI FLY
Dzwon - STAGE 6 WingCooler
Wydech - STAGE 6 Pro Replica

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zostało kupić bzdety uszczelki szpilki wydechu manetki linka tylnego hamulca roll gas domino taki jak w crossowkach klocki hamulcowe przód i szczęki tył filtr powietrza itp ;)

-- 7 lip 2016, o 03:47 --

Zaintwresowanie perfekcyjne oby fotki szybko nie wygasły :D

GAZNIK 19 MOTOFORCE DOTARŁ no wiec tak 10 bede w Polsce az.do 27 czyli piaggio bedzie poskładane mozliwe ze pomalowane odpalone wyregulowane do 14 Max :D oczywiscie ze dodam filmik z first runa oraz jazdy po regulacji :D zapewne wpadną papiery do TPH jak znajdę na Olx albo gdzie kolwiek i wtedy TPH trafi na próbna sprzedaż tydzien przed wyjazdem jezeli TPH nie bedzie miało chętnych za jakas adekwatna cena do stanu oraz chociaz drobnego zauważenia ile w niego poszło pieniedzy i co to za potwór jak na ta wagę z chyba 2 najmocniejszym cylkiem to TPH zostanie na czasy gdy 2t juz nie bedą sprzedawane :D




_________________

Zajrzyj i zostaw swoją opinie TPH NoWa DuSzA
Obrazek
Zajrzyj i zostaw swoją opinie TPH NoWa DuSzA




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 29 wrz 2016, 19:25 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 lis 2009, 23:26
Posty: 250
Lokalizacja: Gliwice
Pojazd: NRG Mc1, Mk1, 126p
I jak tam prace?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 27 paź 2016, 21:20 
*****

Rejestracja: 24 sty 2013, 15:17
Posty: 2494
Lokalizacja: Wałbrzych
Pojazd: E46/ Vega swap Piaggio 125
piaggius z tego co wiem to mordeczka tznffilipp16 wrócił do kanady bo tam aktualnie mieszka no i piaggio znów czeka na jego powrót :)




_________________

Zapraszam do obejrzenia mojego swapu, kiedyś siedział chiński 4t,następnie minarelli horizontal a teraz piaggio 125cc

post2459516.html#p2459516

maciej3290 pisze:
Prawda taka ,że doniczka była pełna i do baku się spuścił i mu dysze zalepiło




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy