Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 20:01



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 24 lis 2016, 18:21 
*

Rejestracja: 05 sie 2014, 22:12
Posty: 49
Pojazd: Aprilia sr 50
Mam problem z rozrusznikiem w mojej Aprilli rs 125 otoz jakis czas temu bylo tak ze za jakims 5 przycisnieciem krecil rozrusznik odstawilem ja i dzisiaj nie dziala nic jak klikam przycisk dodam ze z przekaznika dobiega takie cykniecie jak naciskam przycisk rozrusznika czy to jest wina szczotek rozrusznika? jeszcze chcialem zapytac bo mam licznik z tej posredniej budy 2003r i chcialem zapytac czy da rade podlaczyc ten najnowszy licznik od tych rs? ten elektryczny?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 24 lis 2016, 22:16 
***

Rejestracja: 13 cze 2012, 18:49
Posty: 1126
Pojazd: kymco s9
omiń przekaźnik zewrzyj kable akumulator rozrusznik , to że przekaźnik cyka nie znaczy że dobry to działa elektromagnes zwierający styk , ,,upalenie " styku to częste uszkodzenie przekaźnika




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 25 lis 2016, 13:08 
*

Rejestracja: 05 sie 2014, 22:12
Posty: 49
Pojazd: Aprilia sr 50
jarek2176 pisze:
omiń przekaźnik zewrzyj kable akumulator rozrusznik , to że przekaźnik cyka nie znaczy że dobry to działa elektromagnes zwierający styk , ,,upalenie " styku to częste uszkodzenie przekaźnika

tylko wlasnie to jest pytanie jak mam zewrzec kable jak mam taka jakby jedna kostke ktora sie wtyka w inna
OK rozrusznik sprawdzony i jest dobry to teraz jest przyczyna przekaznik tak?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 25 lis 2016, 15:04 
***

Rejestracja: 13 cze 2012, 18:49
Posty: 1126
Pojazd: kymco s9
kostka ma pewnie 4 piny
- z akumulatora
+ z pstryczka na kierownicy
+ z akumulatora
+ od kabla doprowadzającego do rozrusznika
+ z akumulatora i doprowadzający do rozrusznika to grubsze kable koloru czerwonego o ile instalacja nie była modzona te zewrzyj żeby ominąć przekaźnik , tak zrobiłeś rozrusznik kręci znaczy przekaźnik do kosza




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 25 lis 2016, 16:49 
*

Rejestracja: 05 sie 2014, 22:12
Posty: 49
Pojazd: Aprilia sr 50
jarek2176 pisze:
kostka ma pewnie 4 piny
- z akumulatora
+ z pstryczka na kierownicy
+ z akumulatora
+ od kabla doprowadzającego do rozrusznika
+ z akumulatora i doprowadzający do rozrusznika to grubsze kable koloru czerwonego o ile instalacja nie była modzona te zewrzyj żeby ominąć przekaźnik , tak zrobiłeś rozrusznik kręci znaczy przekaźnik do kosza

poprostu wzialem kawalek kabla dotknalem do + akumulatora a nastepna końcówke do tej kostki rozrusznika i odpalil normalnie wiec przekaznik :) tylko jest jeszcze taka sprawa bo mam podlaczony przekaznik 12v 70a czy jakbym kupil 40a to by dzialalo? czy kupic lepiej 80a?
a co do tego licznika ktos sie orientuje czy by dalo rade go podlaczyc?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy