Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:18



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 06 mar 2017, 18:49 
*

Rejestracja: 06 mar 2017, 0:31
Posty: 1
Pojazd:
Witam.
Jestem malo doswiadczony w sprawach mechniczno-skuterowych i chcialbym zasięgnąć pomocy.

Chce razem z kumplami zlozyc skuter dla mnie i pode mnie. Póki co mam tylko kartery i wydech. Skuter 2t oczywiscie.
Kartery mam od roxa, a wydech jakis leovince.
I pojawia sie pytanie. Jakie rzeczy są mi potrzebne żeby ten skuter jezdzil? Co musimy zlozyc, zeby dalo sie go odpalic i normalnie pojezdzic? Optyka jest nieistotna
Z gory dzieki za pomoc :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 08 mar 2017, 17:46 
*

Rejestracja: 15 paź 2016, 21:08
Posty: 40
Pojazd: Aprilia SR70 Racing
gaźnik, wał, cylinder, tłok, pierscienie, głowice, swiece, iskrownik, magneto, cewkomoduł, jak lc to chłodnice i pompe, membranę
na upartego by odpalił




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 09 mar 2017, 10:06 
*

Rejestracja: 25 lis 2016, 10:21
Posty: 13
Pojazd: Aprilla
3

Ostrzeżenia: 3
No tak w sumie to chyba nie pominąłeś niczego ważnego a tak żeby kompleksowo go złożyć to jesteś w stanie wymienić części ?
Drzwi Erkado Poznań


Ostatnio zmieniony 13 mar 2017, 15:39 przez maksiu432, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 11 mar 2017, 17:31 
*

Rejestracja: 11 mar 2017, 17:27
Posty: 1
Pojazd:
Części silnikowe: Kartery,pokrywa przekładni wraz z kopką,napęd [wariator,korektor,dzwon,sprzęgło,pasek,przeciwtalerz,zabierak,nakrętka],przełożenia,pokrywa przełożeń,wał,łożyska,uszczelniacze,mocowanie uszczelniacza,cylinder,tłok z pierścieniami,sworzeń,zabezpieczenia sworznia,uszczelki,iskrownik oraz magneto. Jeśli LC to pompa wody,chłodnica,węże,jeśli AC to osłony cylindra,wentylator.

Jeśli chodzi o cały skuter: Rama,lagi,półka,mostek,kierownica,klamki hamulcowe,koła,amortyzator,rolgaz,mocowanie silnika no i jakieś siedzenie. Oczywiście jeśli miałyby być światła itd. to najlepiej kompletną instalacje,lampy.

Jeśli chcesz to mam skuter którego sprzedaje na części i mam większość elementów,które mogłyby Cię interesować.
Jeśli coś to pisz na PW




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy