Dzisiaj jest 23 kwie 2024, 21:16



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 05 kwie 2017, 14:44 
*

Rejestracja: 19 mar 2017, 14:19
Posty: 14
Pojazd: Peugeot Speedfight 2
Witam kupiłem dellorto 17,5 https://www.scooterkingz.pl/gaznik-dell ... 2890625000
dysza 80 (mam jeszcze 70,75,95)
Zauważyłem że gaznik sie poci,opary są na gazniku na komorze pływakowej itp
Czemu tak sie dzieje iglice mam na środku ?
Gaznik dobrze wyregulowany,paliwo dobra dawka,Tak jak by za duzo miał paliwa w komorze plywakowej i ucieka ale pomiędzy gaznikiem a komorą pływakową,Dziwne to jest ,paliwo cofało do filtra,kupiłem gasboxa polini v2 i wraz jest to samo
o co tu chodzi ? Iglice mam przestawić na sam dół ?

Tak podłączyłem gażnik (Czytałem na internecie i chyba dobrze)
Obrazek

Zostal mi też kabel od podcisnienia to musiałem rozwiercic dziure w kroccu top racinga bo nie mialem wejscia i nalozylem węzyk i działa,Bo bez podcisnienia paliwa nie dostawal i gasł,Musialem węzykiem podcisnieniowym pociągnac do siebie i wtedy leciało paliwo do filtra, to co spalil w filtrze to wtedy gasł


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 05 kwie 2017, 15:36 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sie 2015, 10:28
Posty: 283
Lokalizacja: Protowo (Warmińsko-Mazurskie)
Pojazd: Rower z silnikiem 66cc
Imię: Jacek
Trochę zagmatwanie to wytłumaczyłeś. Gaźnik jak podłączyłeś wg zdjęcia to jest dobrze jeśli masz chłodzenie powietrzem. Podciśnienie też musi być podłączone bo dzięki temu kranik podciśnieniowy otwiera się i zamyka. Paliwo jak ucieka między gaźnikiem a komorą pływakową to może być słaba uszczelka, lub poziom paliwa na pływaku jest za duży, lub zaworek iglicowy jest wadliwy i przepuszcza paliwo, dlatego poziom paliwa stale się podnosi i wylatuje otworami gdzie się da. Jest też możliwość że masz nieszczelny zawór membranowy i mieszanka paliwowa cofa się z silnika, stąd mogą być śladowe ilości paliwa w filtrze powietrza.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 05 kwie 2017, 17:24 
***

Rejestracja: 13 cze 2012, 18:49
Posty: 1126
Pojazd: kymco s9
Pewny jesteś że to paliwo , w okolicach 0-10 stopni C gaźnik rosieje nie zawsze zależy od wilgotnośći i innych normalna sprawa , po to między innymi w skuterach LC stosuje się podgrzewanie płynem




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 05 kwie 2017, 20:37 
*

Rejestracja: 19 mar 2017, 14:19
Posty: 14
Pojazd: Peugeot Speedfight 2
Wsadziłem dyszę 70 i narazie jest suchy,napewno to była benzyna ,dokręciłem również gaznik jak tylko sie da itp ,jutro sie przejade i zobacze czy jest nadal tak




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy