Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 8:27



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 09 kwie 2017, 10:52 
*

Rejestracja: 01 paź 2016, 15:36
Posty: 10
Lokalizacja: Malcanów/Otwock/Mazowieckie
Pojazd: Keeway Hurricane 2007
Imię: Andrzej
Witam, niedawno pękł mi pasek w moim hurricane więc postanowiłem kupić chinola za 15 zł żeby uzbierać sobie na coś lepszego. Po założeniu skuter od 40-50km/h ma takiego muła że to szok, jak już rozpedzi się do 50 km/h to ma odjazd do v-maxa 70km/h. A jak już jadę z kimś na skuterze to nie ma opcji żeby się rozpedzil więcej niz 45 na prostej (z górki kak się rozpedze do 50 to leci do końca swoich możliwości Kupiłem pasek wymiarowy 788/17/28 ale z tego co porównywałem to jest on trochę szerszy niż poprzedni (na poprzednim było tak że tylko przy 40 km/h miał lekkiego muła i potem szedł do końca, i nie było problemu żeby rozpędzić się do v-maxa nawet z pasażerem).A i jeszcze jak stoje w miejscu i dam manete w opór to powinno go wyrywać a on powoli sobie rusza aż do 10 km/h i potem ma tą bariere 40-50km/h. Uzbierałem sobie teraz trochę kasy i może polecicie mi coś dobrego, chodzi o pasek, wariator no i przykładowe rolki, tak aby to jakoś działało.

Cylinder Airsal t6 50ccm
Gaźnik mikuni z dyszą 70
Filtr oryginalny
Wariator seria z rolkami 4g
Sprzęgło seria z zieloną sprężyną centralną
Wydech to metrakit hi-tech exhaust (jest spoko podobno więc nie zmieniałem)
Blokady są pościągane tylko do modułu mam wątpliwości


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 16 kwie 2017, 21:20 
***

Rejestracja: 31 sie 2015, 10:02
Posty: 929
Lokalizacja: Gliwice
Pojazd: Aprilia RS 125
Imię: Kamil
Po pierwsze zmień wariator na coś porządnego a po drugie nowy pasek musi się "dotrzeć". Ale jeśli przed zmianą miałeś muła do 40 to znaczy, że napęd był nie wyregulowany. Prowdopodobnie starczyło by dać parę podkładek między przeciwtalerz wariatora ale bez fimu jak to chodzi nikt nie jest w stanie wywróżyć w czym problem.

Wariator jaki osobiście polecam to Malossi Multivar i na nic innego w życiu bym go nie zamienił.
Pasek tylko Dayco.
Rolki to już musisz wiedzieć na jakie obroty jest strojony twój cylinder. Ja przy rolkach 5g mam około 10k RPM.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy