Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 14:19



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 13 cze 2017, 19:46 
***

Rejestracja: 22 mar 2014, 19:43
Posty: 1042
Pojazd: Yamaha Slider
Siemanko. Dawno mnie tu nie było,ale napewno ktoś pamięta mnie z projektu fioletowego Slidera pod stunt,przesiadłem się na wieksze moto dlatego mniej udzielam sie,ale od czasu do czasu naprawiam skuterki no i właśnie o tym .. Pan przyprowadził do mnie Peugoeta Jet Force'a z objawami że slabo pali,nie chce jechac vmax 40kmh. Pierwsze co zauważyłem to za krótki pasek,zakupiłem taki jak byc powinien,dałęm twardszą sprężyne. Druga rzecz to było ssanie automatyczne "na przycisk" czyli na krótko do akumulatora i przełącznik włącz/wyłącz,było zrobione tak że skuter jeździł ciągle na ssaniu. Założyłem kostke,podłączyłem pod gniazdo z instalacji. Skuter odpala,ale bardzo kopci,nie nie ma siły ruszyć,gaśnie. I tutaj kilka pytań:
1. Skuter jest na gaźniku lecz wystają przewody z czegoś co jest obok króćca,tak samo jest podpięta kostka pod jakieś urządzenie Dellorto,więc może to być wtrysk przerobiony na gaźnik?
2. wężyk z baku idzie do kranika/pompki podciśnieniowej i paliwo bardzo szybko leci,może go przez to zalewać?
Macie jakieś rady co do tego skutera,może ktoś miał podobny problem bo naprawiałem już wiele ale z tym nie mogę dojść ładu
Z góry dzięki za pomoc.




_________________

Yamaha Slider Stunt Full Sport 70
Cylinder:Dr.Evo 70
Wydech: Leovince ZX
Wariator:Stage6 Sport Pro
Sprzęgło:Stage6 Sport Pro
Gaźnik: Dellorto 19
Dzwon:Stage6 WingCooler


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy