Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 0:42



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 29 sie 2017, 12:04 
*

Rejestracja: 30 cze 2015, 23:37
Posty: 21
Pojazd: Peugeot Speedfight 2 AC
Witam wszystkich. Mam powazny problem. Moja yamaha chodzila pieknie ladnie. Wszystko w porzadku bylo ale do czasu gdy nie wyczyscilem gaznika. Yamaha stracila moc postanowilem go wyczyscic. Wyczyscilem pieknie ladnie wyregulowalem noo i kezdzila dobrze okolo tygodnia. Pewnego razu wybralem wie na przejazdzke i po kilometrze nagle zgasla. Myslalem ze znow sie zabrudzil gaznik. Rozebralem go ponownie wyczyscilem zlozylem i odpalilem. Chodzi normalnie tylko ze za nic nie ma sily. Max to 20 km/h. Pod gorki pchac go musze. No a zeby tego bylo malo to na gazniku mieszanka paliwo/powietrze musi byc wkrecona do konca. Inaczej gasnie. Gdy podniose tylne kolo to wkreca sie na obroty jak szatan ale zeby jechac to ani ani. Prosze was wszystkich o pomoc i porady bo juz pomysly mi sie pokonczyly


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 30 sie 2017, 21:23 
Stróż Forum

Rejestracja: 16 lip 2012, 17:19
Posty: 4379
Pojazd:
Dziwne, że tak się szybko gaźnik brudzi, u mnie to po pół roku nadal nie ma brudu....
Mniejsza o to, Może tłok spuchł i komprecha spadła? Albo skrajnie za uboga mieszanka? Jakby była lekko za uboga to i tak by miał moc.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 31 sie 2017, 10:59 
*

Rejestracja: 03 lip 2017, 20:20
Posty: 21
Pojazd: Honda SH 50'98
A iglica na przepustnicy się nie podwiesiła? Na którym rowku teraz jest? Jeżeli śrubki są wkręcone "dziwnie" to niczym dziwnym jest 20km pod górkę - gaźnik rozregulowany. Może to świeca pada a nie gaźnik był zły?

ps. Ja zanim dotykam gaźnika, to wkręcam śrubki i liczę po drodze obroty z dokładnością do co najmniej ćwiartki, notuje na kartce i dopiero po tym zaczynam grzebać. To do tego trzeba dojść z wiekiem ;)




_________________

Aktualnie: Honda SH 50 '98, Romet Ogar 205, Mitsubishi Lancer Wagon 2.0 '04
Kiedyś: Motorynka romet, Simsony, MZ 251




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy