Dzisiaj jest 29 mar 2024, 5:51



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 29 wrz 2017, 14:08 
**

Rejestracja: 23 sie 2017, 15:11
Posty: 233
Pojazd: Gilera Runner SP 2011
Witam


Od momentu odpięcia Pompki olejowej, a wejście na własną mieszankę mam problem z niskimi obrotami. Jak jest rano na ssaniu odpali, pochodzi w miarę fajnie póki nie wyłączy się ssanie zaczyna spadać z obrotów i gaśnie. Gwałtownie dam manetke robi buu i gaśnie, czasami nawet ciężko go wkręcić z dolnych obrotów muszę powoli podkręcać manetke. Na wyższych obrotach chodzi bardzo dobrze, podczas jazdy nie mam problemów, wkręca się bez żadnego ale prócz tego że schodzi bardzo powoli z obrotów. Kolor świecy szary, ostatnio zmienił się na taki mokry rudy ale nadal jasny. Śrubka wykręcona 1,5 obrota. Czym bardziej ją wkręcam jest lepiej ale już mi się kończy regulacja. Przytykałem tą rurke od filtra powietrza zatkałem w połowie to unormował oborty ale nadal wolno z nich schodził trzyma trzyma te trochę wyższe i spada z powrotem na te bardzo niskie i zaraz gaśnie. Już nie wiem gdzie szukać przyczyny. Dzień przed pozbyciem się dozownika trzymał obroty ale na średnich przerywał. Na początku bo jego demontażu pyrkał sobie na spokojnie po powrocie już czułem że coś jest nie tak z tymi obrotami.



Piaggio Zip 2t ac
Dr Evo 70
Dellorto 17,5 - dysza 80
Filtr seria + wkładka Double Layer Stage6

-- 29 wrz 2017, 15:08 --

Nikt nic nie podpowie ? każda wskazówka się przyda.




_________________

Top Performance Due Plus 70cc LC
Racing Force 21 BE
Yasuni R Black Edition
Wariator Kit Overrange Malossi 7.2g
Korektor Overrange Malossi
Pasek Overrange Malossi
Sprzęgło Stage6 Sport Pro
Dzwon Stage6 R/T CNC 460
Filtr Oem Puszka + wkładka Polini


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy