Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 4:41



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
Post: 25 paź 2017, 18:16 
**

Rejestracja: 16 lip 2016, 17:16
Posty: 272
Pojazd: Baotian BT49QT-12 Romet 717
Ale po 3 dniach ? :D
wściekłem sie bo wkońcu zadowalam sie wyglądem a nie... ;D
tak pomyslalem moze niech ta rurka zardzewieje cała zeby byl design haha
Ale no cóz skuter pod plandeka juz od paru dni nie ruszany bo czesci jeszcze nie doszly , pewnie cos koło 2 dni bo dzis dopiero wyslali ;p




_________________

Cylinder:DR Evolution 70cc
Gaźnik 21 mm
Ssanie ręczne Stage 6
:D


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 26 paź 2017, 18:35 
******
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 paź 2013, 16:12
Posty: 3214
Lokalizacja: RZE
Pojazd: CPI aragon GP
Imię: Marcin
Nie dziw się, bo to stal węglowa, niezabezpieczona korozję będzie łapać momentalnie. Teoretycznie deszcz to woda destylowana ale w praktyce to pół tablicy Mendelejewa. W zależności od regionu Polski zasyfienie potrafi być różne. z reszta niech taka chmurka przywędruje z Chin, przez Rosję i będzie z niej opad :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 27 paź 2017, 17:25 
**

Rejestracja: 16 lip 2016, 17:16
Posty: 272
Pojazd: Baotian BT49QT-12 Romet 717
Takze panowie ile sie na [cenzura] to tylko ja wiem jak sie to robi pod blokiem :D ale efekt jest chyba PRAWIE taki jak chciałem :D Założyłem na wolnych obrotach bardzo ładnie dzwięczy ale musze go wyregulować to raz ale to już jutro no i strasznie sie drze ten tłumik na wysokich :D ale do sedna sprawy wyjechałem na ulice i przyśpieszenie od dołu do góry wzrosło znacznie szybciej sie to odbywa no i licznik zamyka bo wskazówka dalej nie leci czyli 85,87 nie wiem może 90 ale więcej będe wiedział jutro jak cały gaźnik wyreguluje bo gasnie na wolnych wiec moze i cos jeszcze poprawie ^_^ co prawda przy zakupie tez latał 85 ale przynajmniej wróciło to co chciałem i nawet szybciej sie zbiera:D
Co prawda moje podejrzenia jeszcze budzi wariator bo ma straszne koleiny z jednej jak i z drugiej strony tak samo jak i korektor ale Moim zdaniem jest efekt warty tego tłumika :D tylko jeszcze wyreguluje i ponowie probe jutro :)




_________________

Cylinder:DR Evolution 70cc
Gaźnik 21 mm
Ssanie ręczne Stage 6
:D


Ostatnio zmieniony 02 lis 2017, 20:22 przez robdk, łącznie zmieniany 1 raz
Regulamin pkt. 10




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 28 paź 2017, 14:47 
******
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 paź 2013, 16:12
Posty: 3214
Lokalizacja: RZE
Pojazd: CPI aragon GP
Imię: Marcin
Odkręć końcówkę tłumiącą i wymień w niej watę, bo jak kupiłeś tłumik używkę to zapewne jest już zaolejona i przypalona. Samą watę możesz zdobyć za darmo od fachowców zajmujących się izolacją poddaszy. Na dobre 1000km przelatania wystarczy. Gaśnięcie na wolnych obrotach to również może być słaba kompresja lub nieszczelności w okolicach gaziora. Mi ostatnio pękł króciec ssący i też mnie wyprowadzało z równowagi wyregulowanie gaźnika. Dokładnie sprawdź wszelakie połączenia wężyków, filtra powietrza, itp. Tam wszystko ma być na ciasno, bez żadnych ruszających się w palcach elementów.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 29 paź 2017, 21:07 
**

Rejestracja: 16 lip 2016, 17:16
Posty: 272
Pojazd: Baotian BT49QT-12 Romet 717
Znaczy na wolnych ładnie chodzi ale na wysokich sie drze jak nie wiem czy to aby mu nie zaszkodzi taka jazda? :D no i po nocy na 3 kopy odpalil i go wyregulowalem lepiej gazowal i zgasilem odpalal od kopa a zostawilem go na 30 minut i z 40 kopnięc musiałem dać nie wiem czemu tak wiesz moze od czego to moglo by byc? , tak samo wata po 500 km by juz była do wyrzucenia??

-- 29 paź 2017, 22:07 --

Panowie wiecie moze jak wyregulowac ten gazior? bo niby wyregulowalem go ze reakcja na gaz jest miodek obroty miodek ale odpal go teraz po nocy to z 20,30 kopow i odpali pozniej po wylaczeniu od razu na 3 kopy a jak chwile postoi to znow tak samo .... jestem zly juz nie wiem dysze sie juz dopchaly czy po prostu za duzo powietrza dostaje i czas zmienic stozek na puche..Jakbyscie mogli doradzic :D




_________________

Cylinder:DR Evolution 70cc
Gaźnik 21 mm
Ssanie ręczne Stage 6
:D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy