Dzisiaj jest 28 mar 2024, 22:34



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
Post: 01 lis 2017, 21:08 
***

Rejestracja: 13 cze 2012, 18:49
Posty: 1126
Pojazd: kymco s9
gaźnik kupuje się z pewnego źródła nowy , od sąsiada,z forum , a nie oblepiony silikonem szmelc z pozrywanymi gwintami , przestawionym poziomem paliwa itd , w ostateczniści najtaniej to ORYGINALNY AMAL praktycznie bez przeróbek pasuje do kymco , simsony na tym dziesiątki lat jeździły
widzę że już mocny sport nie bardzo , barikit bez mocnego wydechu po co komu? bo mocniejszy od polini ,malossi


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 01 lis 2017, 21:39 
*

Rejestracja: 28 paź 2017, 14:32
Posty: 14
Pojazd: Kymco agility city 50 2t
Dobrze postanowiłem, że nazbieram wiecęj kasy to kupuje
CYLINDER BARIKIT
GAŹNIK OKO RACING 19MM

WYDECH TECNIGAS TRIOPS ale czy napewno nie bedzie probelmu z montazem( ma on tylko wejscie na jedna śrubę, oryginalny trzyma sie na dwóch i jeszcze mocowany jest do błotnika)

Co do wariatora i modulu dalej nie mam pojecia jakie modele.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 02 lis 2017, 16:18 
Stróż Forum

Rejestracja: 16 lip 2012, 17:19
Posty: 4379
Pojazd:
Nie, nie będzie problemu, nie wiem skąd jesteś ale jak z mazowieckiego to mogę złożyć go nawet i wyregulować.
Triops też jest na dwie śruby mocowany, w google wystarczy zobaczyć, znam osoby co ten wydech miały w kymco 50cc 2t i nie było problemu z montażem. Mam nadzieję, że wiesz iż potem trzeba sprawdzić squish...
Gdzieś był używany ten komin, za 350zł chyba stał....chyba że kupili..
Ja podałem set, który wkładałbym gdybym miał ten sqter. Jak mówiłem, moduł jak będzie odcinać to trzeba wymienić, kto wie czy będzie czy nie. Wariatora nie trzeba wymieniać, jednak można w celu poprawienia przyspieszenia.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 03 lis 2017, 19:49 
*

Rejestracja: 28 paź 2017, 14:32
Posty: 14
Pojazd: Kymco agility city 50 2t
Niestety mieszkam w województwie slaskim, moglbys powiedziec o co chodzi z tym sprawdzeniem squish'a.
Moglbym jeszcze wiedziec jaka jest roznica miedzy tym tanszym a drozszym wariatorem.
Jak ocenic czy modul bedzie odcinac(nie mam obrotomierza)?
Kiedy najlepiej kupować czesci, mowilscie cos o jakis znizkach na swieta czy to pewne?
Jest jakis sklep od forum z uzywanymi czesciami, jak ich szukac?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 05 lis 2017, 22:47 
Stróż Forum

Rejestracja: 16 lip 2012, 17:19
Posty: 4379
Pojazd:
Nie ma sklepu z używanymi, trzeba poświęcić trochę czasu na szukanie i efekty będą. Na grupach na FB sporo częściami handlują, np. scootertuning.pl grupa. Daj komuś kto się zna na tym, na forum są poradniki co do squishu, jedna z najważniejszych rzeczy przy montowaniu cylindra.
Jaka różnica między wariatorami? Nikt raczej nie powie, poza ceną... Obie firmy europejskie więc lipy być nie może.
Odcięcie będziesz czuł że trzymasz na max gazie i szarpie, odejmiesz lekko i ciągnie jednak można pomylić z zalewaniem świecy, więc lepiej się upewnić, że gaźnik jest wyregulowany.
Ogólnie w google są odpowiedzi na większość pytań, również szukanie na forum sporo pomoże. Jak się tuninguje pojazd to trzeba mieć jakąś wiedzę, inaczej płaci się mechanikowi i on to za nas zrobi.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 08 lis 2017, 19:00 
*

Rejestracja: 28 paź 2017, 14:32
Posty: 14
Pojazd: Kymco agility city 50 2t
Dzieki bardzo za cala pomoc, dowiedzialem sie wszystkiego czego chcialem, jeszcze raz dzieki




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy