Dzisiaj jest 29 mar 2024, 11:43



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Tuning
Post: 24 lut 2018, 5:00 
*

Rejestracja: 24 lut 2018, 4:44
Posty: 2
Pojazd: Yamaha Aerox
Planuje zrobić tuning swojego roxa w najbliższym czasie. Mam pytanie co do części jakie planuje w niego wsadzić. Chodzi mi tutaj dokładnie o cylinder stage6 streetrace 70, wał top racing evolution ng wariator stage6 sport pro, zwiększyć dyszę w seryjnym gaźniku oraz posiadam od niedawna wydech yasuni z oraz sprzęgło stage6 torque control MKII. Czy to będzie się razem komponowało czy raczej zastanowić się nad czymś innym?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł: Re: Tuning
Post: 24 lut 2018, 7:06 
**

Rejestracja: 06 sty 2018, 10:51
Posty: 425
Lokalizacja: Dragany
Pojazd: Baotian bt49qt9 / Saxo VTS
Imię: Gerard
Wszystko powinno się zgrać po odpowiedniej regulacji tylko nie wystarczy zmiana dyszy w gazniku. Musisz zainwestować przynajmniej w gaznik 19 przy tym secie . Ale najlepszy byłby chyba do tego 21 :lol:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł: Re: Tuning
Post: 24 lut 2018, 10:37 
**

Rejestracja: 23 sie 2017, 15:11
Posty: 233
Pojazd: Gilera Runner SP 2011
Nie ma potrzeby inwestować w gaźnik 21. Jest to LC a StreetRace to tylko Sport. Wystąpiły by problemy z regulacją nie potrzebne. 19 z dyszą 80 i seryjna pucha jest w zupełności wystarczająca przy StreetRace - osobiście sprawdzałem.
Wydech na początek może być, będzie fajnie Ci z dołu śmigał ze względu na niskie rezo oraz łatwy w regulacji, ale w przyszłości pomyślał bym o tłumiku pokroju Yasuni R, wykorzystał byś potencjał cylindra ;)

Co do zestawu zmienił bym wał z NG na High-Tech cenowo prawie to samo a ten drugi będzie lepszy.
Wariator Stage6 Sport pro zamiast, dał bym Malossi Multivar. Ale to tylko moje spekulacje, wymienione przez Ciebie części również są bardzo dobre :)




_________________

Top Performance Due Plus 70cc LC
Racing Force 21 BE
Yasuni R Black Edition
Wariator Kit Overrange Malossi 7.2g
Korektor Overrange Malossi
Pasek Overrange Malossi
Sprzęgło Stage6 Sport Pro
Dzwon Stage6 R/T CNC 460
Filtr Oem Puszka + wkładka Polini




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł: Re: Tuning
Post: 26 lut 2018, 20:44 
*

Rejestracja: 24 lut 2018, 4:44
Posty: 2
Pojazd: Yamaha Aerox
Dzięki wielkie za opinie ;) wydech dostałem w listopadzie na urodziny od znajomych. Na ironię losu znajomi kupując zetkę najprawdopodobniej nie wiedzieli że yasuni r było bodajże o 50-100 zł droższe :D ile by palił na tym secie z gaźnikiem 19?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł: Re: Tuning
Post: 04 kwie 2018, 16:08 
*

Rejestracja: 04 kwie 2018, 14:25
Posty: 2
Pojazd: Peugeot jet force c-tech Lc
Siema, są jakie kolwiek sportowe moduły niż ten fabryczny w Peugeot jet force c-tech???




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy